Opatrovateľský kufrík pre bábiku Baby Nurse Smoby so 6 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Smoby multifunkčný kufrík Baby Nurse je prebaľovací pult, postieľka a jedálenský pult so stoličkou v jednom. Všetko sa zmestí do kompaktného detského kufríka. Je to krásny set, prevedený v romantickej ružovej farbe v kombinácii so sviežou bielou a s obrázkami kvetiniek. Kufrík s kolieskami je v tvare vajíčka, a dieťa si ho môže vziať všade so sebou. Opatrovateľský kufrík sa dá použiť na mnoho druhov hier. Z jednej strany to to postieľka pre bábiku s dĺžkou približne 42 cm. Postieľka je s baldachýnom, perinkou pre bábiku a poličkou s odkladacím priestorom pre šatôčky bábiky. Baldachýn má krásnej biele farebné prevedenie s modrými a ružovými kvetinkami. Z druhej strany dieťa využije jedálenský pult so stoličkou, kde bábiku kŕmi.

Ako doplnok k opatrovateľskému kufríku je dodávaná fľaštička na mlieko, tanierik v tvare srdiečka s lyžičkou a dva vešiaky na šatôčky a cumlík. Po skončení hry sa kufrík pohodlne uzavrie a dá sa buď prenášať kamkoľvek so sebou, alebo odložiť. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti nezaberá veľa miesta. Je to veľmi praktická a multifunkčná hračka, ktorú využije každé dievčatko vo veku od 18 mesiacov. Detský opatrovateľský set v kufríku je vyrobený z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré sú jemné a zamatové na dotyk.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby má dlhoročnú tradíciu vo výrobe detských hračiek. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne nezávadného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality. Je to krásna a jedinečná hračka svojho druhu, ktorá zaručí vašej malej princeznej dlhé hodiny strávené hrou so svojou obľúbenou bábikou. Na čistenie tkaniny sa odporúča používať navlhčenú hubku. Hra s bábikou rozvíja detskú fantáziu. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery24*61*47 cm
Rozmery balenia45*17*50 cm
Hmotnosť1,83 kg
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.