Opatrovateľský kufrík Máša a medveď Smoby od 18 mes

Popis produktu

Smoby multifunkčný kufrík Máša a medveď je nádherná postieľka, prebaľovací pult a jedálenská stolička v jednom. Je to skvelá hračka pre malé opatrovateľky, vhodná od 18 mesiacov. Všetky 3 súčasti sa zmestia do detského kufríka na kolieskach, celá súprava je ladená v ružovo-zelenej farbe. Detský opatrovateľský kufrík má motív populárnej rozprávky Máša a medveď. Hračka je medzi deťmi veľmi obľúbená, pretože sa dá použiť hneď na niekoľko druhov hier. Postieľka je vhodná pre bábiku s dĺžkou 42 cm, má zaťahovací baldachýn v jasnej zelenej farbe a tiež perinku v rovnakých farbách. Nad postieľkou sú poličky na odloženie rôznych drobností, dajú sa na nich zavesiť aj šatôčky bábiky.

Na druhej strane je jedálenská stolička pre bábiku, v ktorej môžu dievčatká svoje bábiky kŕmiť. Doplnkami v balení sú vešiaky na šaty bábiky, tanierik v tvare srdiečka s lyžičkou fľaša na nápoj. Keď sa dievčatká už nechcú hrať, kufrík sa dá jednoducho zatvoriť a odložiť, vo vrchnej časti má praktickú rúčku na ťahanie. Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša. Deti svoju bábiku kúpu, kŕmia ju, uspávajú a starajú sa o ňu ako o svoje dieťatko. Rozvíjajú sa ich jazykové a komunikačné schopnosti, jemná motorika a pohybové zručnosti.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky SMOBY majú žiarivé farby a oblé hrany, ktoré chránia najmenšie deti pred zranením počas hier. Farby na plastových hračkách SMOBY rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. 

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery24*47*61 cm
Celková výška61 cm
Rozmery balenia45*17*52 cm
Výška rúčky62 cm
Hmotnosť1,82 kg
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.