Kolíska pre bábiku Máša a medveď Smoby 42 cm od 18 mes

Popis produktu

SMOBY detská kolíska Máša a medveď je pekný doplnok na hranie pre všetky malé dievčatká. Do peknej kolísky sa vojde každá bábika s veľkosťou 42 cm. Hojdacia hračka je vhodná pre dievčatá od 18 mesiacov, má motív rozprávky Máša a medveď, ktorá sa dnes vo svete teší veľkej obľube. Kolíska pre bábiku má rozmery 29*52*26 cm a výrazné sýte farby ružovú a zelenú. Obrázky s rozprávkovými postavičkami Máša a medveď zdobia prednú časť kolísky pre bábiky. Je to hračka ideálna pre najmenšie dievčatká, ktoré sa rady starajú o svoje bábiky ako o vlastné deti, aby ich mohli ľahšie uspávať. Dievčenská hračka je ľahká, hebká na dotyk, má realistický dizajn, vyzerá ako naozajstná kolíska pre bábätká. Prichádza v balení s ľahkou zelenou prikrývkou pre bábiku.

Hra s bábikami bola už v dávnych dobách medzi malými dievčatami veľmi obľúbená, pozná ju každá stará mama či mamička. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Dievčatá sa veľmi rady starajú o svoju bábiku ako o vlastné bábätko, kúpu ju, kŕmia, uspávajú, obliekajú. Takouto starostlivosťou sa dievčatá približujú svetu dospelých a skúšajú, čo život mamičky prináša. Rozvíja sa ich jemná motorika a manuálne zručnosti, rozprávaním sa so svojim bábätkom sa rozvíjajú aj komunikačné a jazykové schopnosti detí. Vymýšľaním rôznych príbehov sa podporuje aj rozvoj detskej fantázie, predstavivosti a tvorivosti. Dievčatká majú mnoho možností na hru s kolískou na uspávanie Máša a medveď od francúzskeho výrobcu SMOBY.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek SMOBY je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery29*52*26 cm
Rozmery balenia57*10*34 cm
Celková dĺžka52 cm
Hmotnosť1,21 kg
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.