Pracovný stôl Autá Smoby s autíčkom McQueen, mechanickou vŕtačkou a 20 doplnkami

Popis produktu

Smoby detský pracovný stolík Cars (Autá) je dizajnovo krásne spravená a komplexná hračka. Je ideálna pre malých chlapcov, ktorí sa radi hrajú na automechanikov a milujú závodné autá. Celý stolík je vyrobený z kvalitných materiálov. Ide o veľmi odolné plasty, ktoré dlho vydržia, no zároveň sú aj príjemné na dotyk a šetrné k zdraviu. Vyrobený bol so zreteľom na bezpečnosť, a preto sú všetky hrany a tvary zaoblené. Prevedený je v krásnej červenej a čiernej farebnej kombinácii. Táto farba spolu s nálepkami označujúcimi štartovaciu čiaru na nožičkách robí zo stolíka skutočnú pretekársku stajňu. Celá autodielňa sa nesie v téme rozprávky Autá, ktorá je u detí veľmi populárna. Stolík stojí na štyroch nohách. Dve a dve sú spolu spojené konštrukciou v tvare X a navzájom ich spája spodná polička na náradie. Preto je stolík pre malých opravárov veľmi stabilný a pevný.

Pracovná plocha na detskej pracovnej dielni je priestranná a je miestom, kde sa môže malý automechanik naplno realizovať. V strede je parkovacie miesto pre autíčko McQueen z rozprávky Autá. Toto autíčko sa dá za pomoci náradia rozobrať a znova naspäť zložiť. Pred každým závodom si ho tak môže malý automechanik skontrolovať či vymeniť kolesá. Na pravej strane pracovnej plochy sa nachádza malý zverák, kde si môže jednotlivé časti prichytiť. Ovláda sa jednoduchým otáčaním. Táto strana pracovnej plochy je tiež prispôsobená na montovanie skrutiek. Na nich si môže dieťa trénovať svoju zručnosť v skrutkovaní. Takáto činnosť u detí cibrí jemnú motoriku a manuálnu zručnosť, ktorá je v neskoršom veku veľmi dôležitá. Všetko náradie je ergonomicky riešené tak, aby ho dieťa vedelo bez problémov a správne uchopiť a narábať s ním.

Pracovná plocha je tiež miestom pre stojatý panel, kde si môže malý automechanik ľubovoľne uchytiť náradie, tak aby ho mal vždy po ruke. Na jeho ľavej strane je držiak na mechanickú vŕtačku, ktorá sa ovláda jednoduchým stláčaním tlačidla. Bohatá výbava obsahuje okrem iného aj veci ako skrutkovač, kombinačky, rôzne skrutky a matice a mnoho iného - spolu až 20 doplnkov. Detský pracovný stolík Cars je dômyselná, krásne spracovaná a komplexná hračka od francúzskej spoločnosti Smoby, ktorá má dlhoročnú tradíciu a je zárukou najvyššej kvality. Dieťa sa môže hrať samé a zabaví sa na dlhé hodiny, no môže prizvať aj kamarátov. Spoločne sa môžu hrať na pretekára a mechanika a dať tak priestor svojej fantázii, rozvíjať sociálne cítenie a zlepšovať zmysel pre tímovú spoluprácu. Okrem toho sa aj naučia rozoznávať pracovné náradie a jeho praktické využitie. Vhodný je pre deti vo veku od 3 rokov. Rozmery stolíka sú 49*27*75 cm. Dielnička krásne ozdobí detskú izbu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*27*75 cm
Celková výška75 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.