Pracovné náradie v kufríku Black&Decker Smoby s elektronickou pílkou

Popis produktu

SMOBY detské pracovné náradie v kufríku Black&Decker je praktická a prepracovaná hračka s krásnym dizajnom. Ideálna pre deti, ktoré sa s nadšením hrajú s pracovným náradím na malých kutilov. Kufrík je v čiernej farbe s červenými doplnkami a vyzerá ako skutočná pracovná pomôcka. Predný kryt je priehľadný, čo mu dodáva moderný vzhľad. Disponuje bohatou výbavou. Kufrík, vrátane náradia, je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a dlho odolajú opotrebovaniu. Navyše sú zamatové na dotyk a šetrné k zdraviu.

Pri výrobe sa kládol veľký dôraz na bezpečnosť, a preto sú všetky tvary zaoblené. Bohatá výbava obsahuje špachtľu, nožík, skladací meter, pilník, ceruzku, svietiacu prenosnú lampu na baterky a ručnú elektronickou pílu na baterky. V tmavých priestoroch si môže malý kutil posvietiť lampičkou. Takéto svetelné efekty malé deti milujú. Ručný píla zas pri hre vydáva zvukové efekty ako naozajstná a spolu s lampičkou umocňuje zážitok z hry. Všetko náradie je vytvarované pre malé detské rúčky.

Malý kutil ho tak bude vedieť správne uchopiť a hrať sa s ním. Meter ho zaučí do základov metrického systému a vybuduje u dieťaťa zmysel pre detailnú prácu. Hra sa takýmto náradím podporuje zlepšenie jemnej motoriky, manuálnej zručnosti zapájanie fantázie. To všetko je v neskoršom veku pre dieťa veľmi dôležité.  Kufrík je veľmi ľahký a má rúčku, takže si ho môže malý kutil všade brať so sebou a svoje náradie bude mať vždy po ruke. Hračka je vhodná pre deti vo veku od 3 rokov. Rozmery kufríka sú 32*30*6,5 cm. Vyrobený francúzskou firmou SMOBY, ktorá spĺňa najprísnejšie európske štandardy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery32*30*6.5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.