Prebaľovací set pre bábiku Baby Nurse Smoby v kufríku s 12 doplnkami od 24 mes

Popis produktu

Smoby prebaľovací set Baby Nurse je krásna hračka v kufríku pre dievčatká od 2 rokov. Súčasťou súpravy na prebaľovanie je 12 nevyhnutných doplnkov: 3 fľaštičky, 1 fľaša pre bábätko, lyžička, tanierik, 2 kartičky na zaznamenávanie rastu a výšky dieťatka, náramok, podložka na prebaľovanie, teplomer, plienka. Celá súpravička prichádza v rozkošnom ružovom kufríku s úchytkou na pohodlné prenášanie a uskladnenie, nezaberie veľa miesta. Kufrík na starostlivosť o bábiku má rozmery 26*11*24 cm. Malé mamičky sa s týmto doplnkom budú veľmi rady hrať, pretože má realistické prevedenie a krásny dizajn. Nežná ružová farba je ako stvorená pre každé dievčatko.

Hra s bábikami okrem zábavy poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. S bábikami sa hrali už naše mamičky, babičky aj prababičky. Všetky dievčatá sa totiž veľmi rady starajú o svoju bábiku ako o vlastné bábätko, kúpu ju, kŕmia, uspávajú, obliekajú. Takouto starostlivosťou sa dievčatá približujú svetu dospelých a skúšajú, čo život mamičky prináša. Rozvíja sa ich jemná motorika a manuálne zručnosti, rozprávaním sa so svojim bábätkom sa rozvíjajú aj komunikačné a jazykové schopnosti detí. Vymýšľaním rôznych príbehov sa podporuje aj rozvoj detskej fantázie, predstavivosti a tvorivosti.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*11*24 cm
Hmotnosť0,67 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.