Vkladacie autíčko Baby Chrobáčik Smoby s kockami od 12 mes

Popis produktu

Smoby vkladacie autíčko Baby s kockami pre deti, je úžasná farebná didaktická hračka pre deti od 12 mesiacov. Autíčko pre deti obsahuje rôzne kocky v rôznych tvaroch. Autíčko pre deti je vhodná hračka na trénovanie jemnej motoriky a rozvíjanie logiky a predstavivosti u najmenších detí. Je to krásna didaktická hračka s kockami rôznych farieb, ktoré si dieťa vyberie cez okno z vnútra autíčka. Keď zavrie okno, tak cez otvory rôznych tvarov vkladá kocku vhodného tvaru naspäť do autíčka.

Farebné prevedenie tejto unikátnej hračky je v kombinácii červenej, zelenej, modrej, zelenej, žltej, a fialovej farby, ktoré sú veľmi veselé. Hračka pre bábätká, autíčko pre najmenšie deti tiež rozvíja ich fantáziu a ručnú zručnosť dieťaťa. Kocky sa dajú navzájom aj ponapájať na seba (na koncoch majú guľaté háčiky, ktoré zapadnú do dierky v ďalšej kocke) a tak z nich vytvoriť reťaz. Detské autíčko obsahuje tiež malý detský mobilný telefón. Je to veľmi obľúbená hračka pre malé deti a dá sa aj ťahať na háčiku vpredu autíčka sa dá priviazať špagát akejkoľvek dĺžky.

Detské autíčko je vhodná hračka nielen na doma, ale aj na hru vonku. Autíčko je vhodné pre detičky od 12 do 36 mesiacov. Autíčko má rozmery 21*28*16 cm. Smobyfrancúzsky výrobca hračiek je renomovaný výrobca hračiek ktoré sú kvalitné a zároveň jedinečné. Plastový materiál je príjemný a zamatový na dotyk, vhodný pre jemné detské rúčky. Je to kvalitný európsky výrobok, ktorý má certifikát kvality, spĺňajúci prísne európske normy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery21*28*16 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.