Chodítko Cotoons Locopousse Smoby so svetlom, zvukom a brzdou od 12 mes

Popis produktu

Smoby detské chodítko Cotoons Locopousse so svetlom a zvukom je unikátne chodítko prevedené v tvare vlakového rušňa. Toto prevedenie je veselé, farebné a deti ho majú veľmi v obľube. Chodítko je so svetlom a zvukom, ktorý sa ozýva keď je chodítko pre deti v pohybe. Je vhodné pre deti od 12 mesiacov. Deťom pomáha pri ich prvých krôčikoch s koordináciou a stabilitou tela a tiež posilňuje ich svalstvo, a dáva im pocit opory z troch strán. Rúčka chodítka je v ideálnej výške pre malé dieťa, aj keď sa neudrží rúčkami, vie sa pohodlne oprieť a nepadne.

Detské chodítko praktickú brzdu na predných kolesách, ktorá zabráni vozíku aby sa prevrhlo. Ak predné kolesá zaregistrujú vzduchoprázdno pod kolesami, automaticky zabrzdí a nepustí dieťa ďalej (napríklad pred schodmi). Chodito v tvare lokomotívy je vo veselej farebnej kombinácii bielej, zelenej a oranžovej farby s motívom obľúbených hrdinov zo série Cotoons.

Je to elektronická hračka, ktorá vydáva zvuky a svieti. Deti sa zabavia aj ukladaním farebných krúžkov v prednej časti lokomotívy. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Detské chodítko má pevné plastové kolesá. Materiál chodítka je príjemný na dotyk. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Rozmery produktu sú 46*50*40 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery46*50*40 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.