Sada 3 autíčkok - zvieratká Animal Planet Smoby + 1 zadarmo 7 cm psík, mačička, zajačik, kravička, medvedík, myška od 12 mes

Popis produktu

Set troch +1 autíčok pre najmenších Smoby Animal Planet s rôznymi krásnymi veselým motívmi zvieratiek - psík Ned, mačička Bella, zajačica Mina, kravička Lila, medvedica Zena, myška Elly a ježko Lenny, podľa vášho výberu. Hračkárske autíčka pre najmenších sú vyrobené z kvalitného, zdravotne nezávadného plastu a majú jemný veselý dizajn s motívmi milých zvieratiek s usmiatymi tváričkami. Detské autíčka majú veľké kolieska, ktoré sa veľmi ľahko otáčajú a bezpečné oblé tvary, takže sa deti s hračkou nezrania ani nepoškriabu nábytok. Hračkárske autá Animal Planet majú príjemne pôsobiace pestré farby, ktoré neťahajú oči.

V kartónovom balení sú 4 kusy autíčok. Hračkárske autíčka pre deti sa dajú použiť pri hre na dopravných kobercoch alebo na podlahe, vnútri alebo vonku - záleží len od detskej fantázie. Hra s takýmito hračkami rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a jemnú motoriku. Jedno detské autíčko má rozmery 7*6*6 cm. Set autíčok je určený pre deti od 12 mesiacov, rovnako ako pre dievčatá tak aj pre chlapcov. Francúzsky výrobca Smoby patrí ku svetovým výrobcom detských hračiek nielen v kategórii hračkárske autíčka pre deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery7*6*6 cm
Rozmery balenia12*8*15 cm
Hmotnosť0,06 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.