Vkladacie vedierko Cotoons Smoby s kockami ružové od 12 mes

Popis produktu

Smoby detské vkladacie vedierko Cotoons s farebnými kockami je vhodné na vývin jemnej motoriky dieťaťa. Vedierko je prevedené v peknej ružovej farbe, vhodné hlavne pre malé dievčatká. Deti sa hrou učia objavovať nové tvary a farby. Kocky vkladajú do vedierka podľa tvaru, alebo sa navzájom pospájajú do reťazca. Dieťa si môže poskladať vežu alebo hrad na vedierku. Keď sú všetky kocky schované v priesvitnom vedierku, tak ich dieťa vyberie, a hra sa začína odznova.

Vedierko má uško, za ktoré sa dá ľahko prenášať. Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov, kedy sa začínajú učiť tvary a farby. Kocky pre najmenšie deti sú prevedené v pekných farbách zelenej, ružovej a žltej farby. Je to užitočná a zábavná hračka, ktorá upúta pozornosť každého dieťaťa. Jednotlivé kocky ako aj vedierko sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu, ktorý je zamatový a príjemný na dotyk pre detské rúčky.

Plastový materiál je kvalitný a zdravotne neškodný. Jednotlivé časti sú bezpečné, dieťa si s nimi neublíži, majú oblý a jemný tvar. Smoby, francúzsky výrobca hračiek je renomovaný výrobca hračiek ktoré sú kvalitné a zároveň jedinečné. Je to kvalitný európsky výrobok, ktorý má certifikát kvality, spĺňajúci prísne európske normy. Je dodávaný v praktickej krabici s oknom. Rozmery produktu sú 22*18 cm. Na vedierku je pekný obrázok zo série obľúbených detských hrdinov Cotoons.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery22*18 cm
Rozmery balenia24*24*17 cm
Hmotnosť0,52 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.