Modrý vozík chodítko Cotoons Trott Smoby od 12 mes

Popis produktu

SMOBY detské chodítko Trott Cotoons je vozík, ktorý slúži aj ako chodítko pre najmenších od 12 mesiacov. Deti potrebujú oporu pri svojich prvých krôčikoch, pomocou chôdze s chodítkom naberajú stabilitu a istotu pri prvých krokoch a zároveň si posilňujú nôžky. Chodítko obsahuje 4 figúrky v motíve zo série pre najmenších Cotoons - kocky, ktoré sa cez rôzne tvary dajú vhadzovať do vozíka, alebo umiestniť na vozíku. Vďaka širokému rozostúpeniu kolies je chodítko pre deti stabilné, bezpečné a pevne sedí počas pohybu. Deťom poskytuje dostatočnú oporu, počas ich prvých krokov.

Rúčka chodítka je v ideálnej výške pre malé dieťa, aj keď sa neudrží rúčkami, vie sa pohodlne oprieť a nepadne. Detské chodítko má praktickú brzdu na predných kolesách, ktorá zabráni vozíku aby sa prevrhlo. Ak predné kolesá zaregistrujú prázdno pod kolesami, automaticky zabrzdí a nepustí dieťa ďalej (napríklad pred schodmi). Chodítko Cotoons Trott má oválny tvar, a preto je pre dieťa bezpečné. Oblé tvary dávajú celkovému dizajnu jedinečný ráz. Detské chodítko Cotoons Trott je prevedené v krásnej kombinácii sýtej modrej farby so zeleným košom a peknými obrázkami zvieratiek Cotoons.

Dieťa vkladá jednotlivé kocky do otvorov  podľa tvaru. Týmto spôsobom sa učí rozoznávať farby a tvary. Potom si kocky z košíka vyberú a hra sa začína znova. Je to pre deti veľmi zábavný spôsob hry. Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Detské chodítko má pevné plastové kolesá. Materiál chodítka je príjemný na dotyk. SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Rozmery produktu sú 47*45*41 cm. Do úložného priestoru sa dajú naukladať iné hračky. Vpredu pod rúčkou chodítka sú hrkálky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*45*41 cm
Rozmery balenia49*40*22 cm
Hmotnosť2,5 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.