Kaleidoskop s guličkami Cotoons Smoby farebný od 6 mes

Popis produktu

Smoby detský kaleidoskop Cotoons je plnený guličkami. Hračka je vhodná pre najmenšie detičky od pol roka, s motívom postavičiek Cotoons, s guličkami, ktoré pri hre hrkajú. Hračka pre najmenších má veľký priezor, do ktorého sa dieťatko pri hre pozerá. Otvor na pozeranie je dostatočne veľký, aby aj také malé dieťa cez neho videlo. Pri hre sa po každom pohybe ručičkou zmenia rozprávkové obrazce, ktoré detská hračka obsahuje. Hračka pre deti obsahuje rôzne obrázky v štýle postavičiek Cotoons.

Pri otáčaní sa v otvore menia, a dieťatko nemusí žmúriť, aby na ne dobre dovidelo. Detský kaleidoskop má po oboch stranách modré, dostatočne veľké a pohodlné úchyty pre malé detské rúčky. Hračka pre deti má priesvitný obal, cez ktorý je vidieť špirálu s farebnými guličkami. Na špirále je veľký farebný obrázok s ktorým je hra vždy zábavná a iná. Detská hračka zabaví vaše dieťatko na dlhé hodiny.

S touto hračkou sa začína veľké objavovanie. Je to zázračný predmet pre najmenších. Vhodná pre detičky od 6 mesiacov. Jej hrany sú oblé, guličky sú uzavreté, a tak nevypadnú - hra s hračkou je bezpečná. Smoby, francúzsky výrobca hračiek, je renomovaný výrobca hračiek ktoré sú kvalitné a zároveň jedinečné. Plastový materiál je príjemný a zamatový na dotyk, vhodný pre jemné detské rúčky. Produkt je vyrobený zo zdravotne neškodého plastového materiálu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery8*12*16 cm
Celková výška16 cm
Rozmery balenia8*12*24 cm
Hmotnosť0,20 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.