Nafukovacie ležadlo Baby Cotoons Smoby ružové od 3 mes

Popis produktu

Smoby detské nafukovacie kreslo-ležadlopostieľka s hrazdičkouhrkálkami je unikátny doplnok pre deti vo veku od 3 mesiacov. Tento doplnok na hranie je ideálny na cestovanie alebo na domáce využitie. Nafukovacie kreslo Baby Cotoons je centrum detskej zábavy, ktoré je zároveň bezpečné. Nafukovacie kreslo pre deti je v pevného gumeného materiálu, ktorý je mäkký a tak si dieťa neublíži o žiadnu hranu.

Je to bezpečná vypolstrovaná postieľka textilom, ktorý sa dá prať pri ušpinení. Ružovo-zelené nafukovacie kreslo so žltou hrazdou slúži deťom na hranie, oddych a zároveň pomáha deťom so stabilitou, keď sa pomaličky začínajú zdvíhať. Na hrazdičke sú zavesené milé hračky so série detských postavičiek pre najmenších Cotoons. Kreslo pre najmenšie deti sa dá neskôr pohodlne uložiť a nezaberá veľa miesta. Rozmery produktu sú 100*110*45 cm.

Ako súčasť kresla je malé zrkadielko, cez ktoré dieťa môže sledovať odraz v ňom. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Materiál kresla je gumený príjemný na dotyk. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Deti hru v nafukovacom kresle zbožňujú. Je to zároveň bezpečná a stabilná sedačka pre dieťa, v ktorom strávi dlhé hodiny hrou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery100*110*45 cm
Rozmery balenia49*40*22 cm
Hmotnosť2,3 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.