Nnafukovacie ležadlo Cotoons Smoby s hrazdičkou od 3 mes

Popis produktu

Smoby nafukovacie kreslo-ležadlo a postieľka s hrazdičkou a hrkálkami je unikátny doplnok pre deti vo veku od 3 mesiacov. Tento doplnok na hranie je ideálny na cestovanie alebo na domáce využitie. Nafukovacie kreslo Cotoons je centrum detskej zábavy, ktoré je zároveň bezpečné. Nafukovacie kreslo pre deti je v pevného gumeného materiálu, ktorý je mäkký a tak si dieťa neublíži o žiadnu hranu. Je to bezpečná vypolstrovaná postieľka textilom, ktorý sa dá prať pri ušpinení.

Ružovo-zelené nafukovacie ležadlo slúži deťom na hranie, oddych a zároveň pomáha deťom so stabilitou, keď sa pomaličky začínajú zdvíhať. Na hrazdičke sú zavesené milé hračky so série detských postavičiek pre najmenších Cotoons- žabka Wabap a krásny plyšový motýlik. Kreslo pre najmenšie deti sa dá neskôr pohodlne uložiť a nezaberá veľa miesta. Rozmery produktu sú 74*60*53 cm. Ako súčasť kresla je malé zrkadielko, cez ktoré dieťa môže sledovať odraz v ňom. Dieťa môže sedieť, ležať alebo byť v polosede.

Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Materiál kresla je gumený príjemný na dotyk. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Deti hru v nafukovacom kresle zbožňujú. Je to zároveň bezpečná a stabilná sedačka pre dieťa, v ktorom strávi dlhé hodiny hrou. Ideálne pre dieťa na hranie, ktoré sa učí prvé pohyby, pevné a mäkké okolie okolo neho.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery74*60*53 cm
Rozmery balenia51*7*44 cm
Hmotnosť1,04 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.