Ružové sedátko do vody Cotoons žaba Wabap Smoby 211238-1 ružové sedátko do vody Cotoons žaba Wabap

Popis produktu

SMOBY Cotoons sedátko do vody žaba Wabap je nový dizajn sedátka pre najmenšie deti od 6 mesiacov. Je to sedátko do vody pre deti, v ktorom sa detičky pri sedení cítia bezpečne, stabilne a môžu sa kúpať s úsmevom na tvári. Sedátko pre deti je vyrobené z kvalitného jemného plastu s oblými mäkkými tvarmi. Detské sedátko je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťa cítilo pohodlne a zároveň nebolo obmedzované pri hre vo vani. Celé sedátko pre deti má kombináciu dvoch krásnych ružových odtieňov, okrem vnútornej sedacej časti, ktorá je biela.

Sedátko pre najmenšie deti sa skladá z dvoch častí 2v1, zo stolíka s hračkami a z kresla. Stolík sa pritlačením pricvakne ku kreslu a potiahnutím zelenej hlavy žaby sa tlačidlo uvoľní. Po odopnutí hrací stolík odložíme a dieťa pohodlne vyberieme z vody. Na spodnej časti kresla sa nachádzajú prísavky, vďaka ktorým kreslo drží pevne a stabilne na povrchu vane. Sedátko tak pri používaní vo vode nekĺže po vani, a dieťa môže bezpečne sedieť na jednom mieste. Detské sedátko do vane jednoduchým pohybom uvoľníte zo spodku vane po kúpaní.

Sedátko pre deti má na zadnej strane operadla značku, po ktorú sa odporúča napustiť vodu do vane, aby sa dieťatko mohlo bezpečne a bez ujmy hrať vo vode. Hrací stolík ponúka veľa zábavy pre malé dieťa. Z veľkej žltej kvetinky tečie voda ako zo sprchy na žabku. Žabka sedí v bazéne s otáčajúcim sa vodným mlynom, cez ktorý vyteká voda. Cotoons postavička žabka Wabap strieka vodu a pritom sa kúpe vo svojom bazéniku. SMOBY, francúzsky výrobca hračiek, je renomovaný výrobca hračiek ktoré sú kvalitné a zároveň jedinečné. Plastový materiál je príjemný a zamatový na dotyk, vhodný pre jemné detské rúčky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*34*12,7 cm
Rozmery balenia38*54*18 cm
Hmotnosť1,13 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.