Bábika Minikiss Dodo Goodnight Smoby od 12 mes

Popis produktu

Detská bábika Minikiss Dodo Goodnight je krásnou bábikou oblečenou v bielo-ružovom pyžamku s milou čiapočkou s dvoma brmbolcami. Je vhodná pre deti už od 12 mesiacov. Bábika pre detizvukové funkcie, po stlačení nožičky sa rozsvieti svetielko a začne hrať pekná melódia, ktorá dieťa uspáva. Ak sa dieťa do 7 minút zobudí, táto funkcia sa obnoví a opäť začne hrať. Jej výška je  27 cm. Detská bábika Minikiss od francúzskeho výrobcu hračiek SMOBYkrásnu milú tváričku a veľké modré očká. Detská bábika funguje na batérie. Svojim jedinečným vzhľadom a príjemným materiálom si získa srdce každej malej princeznej.

Bábika je vhodná už pre najmenšie deti od 12 mesiacov práve vďaka jej príjemnému vzhľadu a mäkkému prevedeniu. SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Bábika Minikiss Dodo je vyrobená z na dotyk jemného gumeného materiálu. Má realistický vzhľad a krásny uhrančivý pohľad veľkých modrých očiek. Bábika má mäkké telíčko, ktoré deti radí objímajú. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. S touto krásnou bábikou sa stane zaspávanie veľmi príjemné a jednoduché. Bábika Minikiss Dodo Goodnight je skvelá kamarátka do postieľky pre vaše dieťatko.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27 cm
Celková výška27 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.