Stolička hojdačka a nosidlo Lilou pre bábiku 3v1 Smoby od 18 mes

Popis produktu

SMOBY detský jedálenský pult na kŕmenie bábiky, hojdačkanosidlo pre bábiku Lilou 3v1, je unikátny doplnok hry s bábikou. Je to hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Je to stolička vysoká 69 cm. variabilné využitie, dievčatko si svoju bábiku môže hojdať na zavesenej hojdačke, kŕmiť na stoličke s pultom alebo vybrať z konštrukcie a tak, si bábiku vezme kamkoľvek so sebou. Je to veľmi obľúbená trojkombinácia pre deti, pretože im poskytuje veľa možností na hru so svojou obľúbenou bábikou. Rozmery stoličky pre bábiku Lilou sú 42 cm šírka, 42 cm hĺbka a výška stoličky je 69 cm.

Farebne je zladená v pekných farbách ružovej a fialovej farby. Je to veľmi stabilná hračka pre hru s obľúbenou bábikou. Je dodávanú spolu s tanierikom v tvare srdiečka a lyžičkou na kŕmenie. Stolička na kŕmenie SMOBY Lilou je vyrobená z pevného a kvalitného plastu, s jemnými oblými tvarmi. Má vysokú opierku. Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek SMOBY má dlhoročnú tradíciu vo výrobe detských hračiek. Je lídrom na trhu, a hračky sú vyrobené zo zdravotne nezávadného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality.

Je to krásna a jedinečná hračka svojho druhu, ktorá zaručí vašej malej princeznej dlhé hodiny strávené hrou so svojou obľúbenou bábikou. Hra s bábikou rozvíja detskú fantáziu. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to skvelá hračka pre každé dievčatko, ktoré sa rado hrá s bábikami.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*42*69 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.