Jedálenská stolička Smoby pre 42 cm bábiku s doplnkami od 3 rokov

Popis produktu

Smoby vysoká stolička na kŕmenie detskej bábiky je pekný doplnok na hru s bábikou pre deti od 3 rokov. Jedálenská stolička je vysoká 69 cm, je vhodná pre bábiky s veľkosťou 42 cm. Je prevedená vo farebnej kombinácii svetloružovej farby, so sviežou zelenou. Je ozdobená peknými obrázkami na textilnej opierke ako aj prvkami na jedálenskom pulte. K jedálenskej stoličke sú dodávané aj doplnky, a to tanierik s lyžičkou na kŕmenie v tvare srdiečka. Vysoká opierka stoličky zabezpečuje, že bábika nespadne. Opierka pre bábiku je príjemnej tkaniny s pekným motívom. Svojim prevedením pripomína realistickú stoličku na kŕmenie.

Stolička Smoby na kŕmenie bábiky je vyrobená z pevného a kvalitného plastu, s jemnými oblými tvarmi. Stolička má vysokú opierku. Pod sedadlom je úložný priestor na riad alebo šatôčky pre bábiku. Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby má dlhoročnú tradíciu vo výrobe detských hračiek. Je lídrom na trhu, a hračky sú vyrobené zo zdravotne nezávadného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality.

Je to krásna a jedinečná hračka svojho druhu, ktorá zaručí vašej malej princeznej dlhé hodiny strávené hrou so svojou obľúbenou bábikou. Hra s bábikou rozvíja detskú fantáziu. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Rozmery jedálenskej stoličky pre bábiku sú 33*69*46 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*46*69 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.