Chodítko a kočiarik pre bábiku 2v1 Minnie Smoby od 12 mes

Popis produktu

Smoby detské chodítko a kočík Minnie pre bábiku v jednom je skvelá pomôcka a zároveň hračka pre deti už od 12 mesiacov.  Výška rúčky kočíka je 47 cm. Dieťa ho používa ako kočík pre bábiku, a zároveň sa o stabilný a pevný kočík môže bezpečne opierať. Takto si deti posilňujú nôžky a zároveň sa hrajú. Detský kočík a chodítko Minniepraktickú brzdu na predných kolesách, ktorá zabráni vozíku aby sa prevrhlo. Ak predné kolesá zaregistrujú prázdno pod kolesami, automaticky zabrzdí a nepustí dieťa ďalej (napríklad pred schodmi). Kočiarik a chodítko sú vhodné pre bábiku s rozmerom 42 cm.

Vysoká bezpečnosť je zaručená aj vďaka široko rozloženým kolesám, ktoré kočíku pre bábiku zaručujú bezpečný chod bez nehody. Kočík pre bábiku v štýle detskej obľúbenej rozprávkovej postavičky Minnie má oválny tvar. Oblé tvary dávajú celkovému dizajnu veľmi jedinečný ráz a zároveň sú pre dieťa bezpečné. Detský kočík je prevedený v ružovej farbe v kombinácii so sýtou zelenou a peknými obrázkami Minnie s mašľou. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. 

Produkt je vyrobený z kvalitných plastových materiálov vysokej odolnosti. Zároveň sú jemné a zamatové na dotyk. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery kočíka pre deti sú 51*43*47 cm. Je to jedinečná hračka a zároveň pomôcka pre deti pri ich prvých krôčikoch.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery51*43*47 cm
Rozmery balenia44*15*55 cm
Hmotnosť2,31 kg
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.