Bábika Minikiss Dodo Smoby so svetlom a melódiou od 12 mes

Popis produktu

Detská bábika Minikiss Dodo je krásnou bábikou oblečenou zeleno-bodkovaných dupačkách s milou čiapočkou s dvoma brmbolcami. Je vhodná pre deti už od 12 mesiacov. Bábika pre detizvukové funkcie, po stlačení nožičky sa rozsvieti svetielko a začne hrať pekná melódia, ktorá dieťa uspáva. Ak sa dieťa do 7 minút zobudí, táto funkcia sa obnoví a opäť začne hrať. Jej výška je  27 cm. Detská bábika Minikiss od francúzskeho výrobcu hračiek SMOBYkrásnu milú tváričku a veľké modré očká. Detská bábika funguje na batérie. Svojim jedinečným vzhľadom a príjemným materiálom si získa srdce každej malej princeznej. Bábika sa dá vyzliecť a obliecť do nových šatočiek, ktoré sa dajú dokúpiť.

Bábika je vhodná už pre najmenšie deti od 12 mesiacov práve vďaka jej príjemnému vzhľadu a mäkkému prevedeniu. SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Bábika Minikiss Dodo je vyrobená z na dotyk jemného gumeného materiálu. Má realistický vzhľad a krásny uhrančivý pohľad veľkých modrých očiek. Bábika má mäkké telíčko, ktoré deti radi objímajú. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. S touto krásnou bábikou sa stane zaspávanie veľmi príjemné a jednoduché. Bábika Minikiss Dodo je skvelá kamarátka do postieľky pre vaše dieťatko.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia20*9*34 cm
Hmotnosť0,48 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.