Bábika Lili Smoby s funkciami +3 doplnky s funkciami a 3 doplnkami

Popis produktu

Detská bábika Lili je skvelou hračkou pre každé dieťa od 3 rokov. výšku 37 cm a rôzne funkcie. Lili sa smeje „Ha ha ha!“ vydáva rôzne zvuky „Ousp!“ zakaždým, keď priložíte k tváričke lyžičku, zákusok alebo pohárik, ktoré sú dodávané spolu s bábikou ako doplnky. Detská bábika Lili od francúszkeho výrobcu hračiek SMOBY má krásne dlhé hnedé vlásky, ktoré sa dajú česať do rôznych účesov. K kábike sa dá dokúpiť rôzne oblečenie a tak ju dieťa môže prezliekať. Funguje na 3 AA/LR6 batérie.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia a hry s detskou bábikou deti napodobňujú dospelých a učia sa ako dávať lásku ostatným.

SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Bábika pre deti Lili je vyrobená z na dotyk jemného gumeného materiálu, príjemného a zamatového na dotyk. realistický vzhľad. Je oblečená v krásnych ružových šatôčkach. Určite si získa srdce každej malej princeznej. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry. K doplnkom bábiky patrí pohárik na kŕmenie, lyžička a muffin.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery37 cm
Celková výška37 cm
Rozmery balenia40*12*30 cm
Hmotnosť1,18 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.