Bábika Doktor Smoby so zvukmi 9 doplnkov

Popis produktu

Detská bábika Doktor s cumlíkom je skvelou hračkou pre každé dieťa vhodné už 3 rokov. výšku 40 cmvydáva 5 druhov zvukov, podľa toho na čo sa lieči. (Napríklad Boom-boom, tlkot srdiečka). Detská bábika Doktor s cumlíkom od francúzskeho výrobcu hračiek SMOBYkrásnu milú tváričku a je oblečená v bledomodrom oblečení s obrázkom medvedíka. Záleží len na vás, ktorú z nich si vyberiete. K bábike pre deti sa dá dokúpiť rôzne oblečenie, a tak ju dieťa môže aj prezliekať. Funguje na 3 AA/LR44 batérie. K bábike je dodávaných 9 lekárskych doplnkov ako stetoskop, injekcia, teplomer, kladivko, lyžička či pohárik, cumlík. Zakaždým, keď sa k bábike priloží nejaký doplnok, začne vydávať iný zvuk.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to aj úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia a hry s detskou bábikou deti napodobňujú dospelých a učia sa ako dávať lásku ostatným. Táto jedinečná bábika pre deti je skvelá na hru na doktorka. Dieťa sa učí ako sa postarať o choré dieťatko.

Bábika je vhodná už pre deti od 3 rokov. SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Bábika Doktor je vyrobená z na dotyk jemného gumeného materiálu. Má realistický vzhľad a krásny uhrančivý pohľad veľkých modrých očiek. Bábika má mäkké telíčko, ktoré deti radi objímajú. Určite si získa srdce každej malej princeznej. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry. Je to výnimočná výchovná bábika s jedinečnými funkciami a doplnkami.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia12*28*45 cm
Hmotnosť0,89 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.