Kolíska Minikiss pre bábiku Smoby (27 cm) od 12 mes

Popis produktu

SMOBY detská kolíska Minikiss je kvalitný plastový výrobok, vhodný pre bábiku s veľkosťou 27 cm. Kolíska pre detskú bábiku má krásne prevedenie v tmavoružovej, farbebodkovanou prikrývkoupekným baldachýnom. Prikrývka pre bábiky sú z kvalitnej tkaniny s peknými vzormi. Kolíska je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zároveň jemné a zamatové na dotyk. Kolíska je pevná a stojí na vyvýšených nôžkach oblého tvaru. Je to skvelá hračka, ktorá slúži ako doplnok k bábike. Kolíska má jemné oblé tvary, ktoré sa rozkolíšu pri jemnom dotyku, a tak dieťa uspáva svoju obľúbenú bábiku. Na čistenie tkaniny používajte len jemne navlhčenú hubku.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Dievčatá sa hrajú na mamičku. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia, uspávania, a hry s detskou bábikou, deti napodobňujú dospelých, a učia sa ako dávať lásku ostatný.

Určite si získa srdce každej malej princeznej. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry. Deti sa radi starajú o svoju bábiku. SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Kolíska pre bábiky je skvelý doplnok pre hru s bábikou, vhodný pre deti už od 12 mesiacov veku. Rozmery kolísky sú 35,5*22,5*42 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery35,5*22,5*42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.