Smejúca sa bábika Minikiss Tickle Smoby od 12 mes

Popis produktu

Detská bábika Minikiss Tickle je krásnou a rozkošnou bábikou oblečenou vo fialových  šatôčkach s nápisom Minikiss a milou čiapočkou s dvoma rožkami. Šaty bábiky sa dajú vyzliekať. K bábike môžete dokúpiť aj rôzne šatôčky a tak ju dieťa môže prezliekať. Je vhodná pre deti už od 12 mesiacov. Bábika pre deti má zvukové funkcie. Keď bábiku pošteklíte na nožičke, začne sa smiať chytľavým smiechom, a vždy inak. Rozosmeje vás aj vaše dieťa. Jej výška je 27 cm. Detská bábika Minikiss Tickle od francúzskeho výrobcu hračiek SMOBYkrásnu milú tváričku a veľké modré očká. Detská bábika funguje na batérie.

Svojim jedinečným vzhľadom a príjemným materiálom si získa srdce každej malej princeznej. Bábika je vhodná už pre najmenšie deti od 12 mesiacov práve vďaka jej príjemnému vzhľadu a mäkkému prevedeniu. SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Bábika Minikiss Tickle je vyrobená z na dotyk jemného gumeného materiálu. Má realistický vzhľad a krásny uhrančivý pohľad veľkých modrých očiek.

Bábika má mäkké telíčko, ktoré deti radí objímajú. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Bábika Minikiss Tickle je skvelým spoločníkom pre vaše dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia20*9*34 cm
Hmotnosť0,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.