Futbalový stôl Super Cup Smoby

Popis produktu

Stolný futbal Super Cup európskej kvality od francúzskeho výrobcu Smoby umožní užívať si túto obľúbenú hru za každého počasia. Futbalový stôlodnímateľné kovové nohy, ktoré sa dajú v prípade potreby odmontovať a odložiť. Štyri teleskopické ovládacie tyče s pohodlnými rukoväťami umožňujú jednoduché ovládanie pre dvoch až štyroch hráčov. Korpus stola je pevný a má peknú červenú farbu. Herná plocha je imitáciou futbalového trávnika aj so zaznačenými čiarami. Počítadlá gólov po oboch stranách sú súčasťou tohto kalčeta.

Stolný futbal je už dlhé roky obľúbenou zábavou ako aj pre deti, tak aj pre dospelých. Stolný futbal je dobre vyvážený a má rozmery 92*60*66 cm. Určený je pre deti od 3 rokov. Hranie futbalu podnecuje zdravú súťaživosť, deti sa chcú zlepšovať, chcú byť najlepšie. Prostredníctvom futbalového stolíka sa rozvíja aj jemná motorika, koncentrácia a trpezlivosť detí. Kalčeto je výborná hračka, pri ktorej sa dieťa hravým spôsobom rozvíja a zabaví sa s ňou a so svojimi kamarátmi veľmi dlho, preto neváhajte a zakúpte ju aj svojim ratolestiam.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Hračky Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa, a preto je futbalový stôl Super Cup skvelý darček pre malých futbalistov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery92*60*66 cm
Rozmery balenia82*9*50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,80 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.