Tanečný koberec Star Párty Duo Smoby elektronický s melódiami a zvukmi od 5 rokov

Popis produktu

Smoby koberec na tancovanie Star Párty Duo obsahuje všetko, čo potrebujú vaši malí tanečníci na to, aby zažiarili a vyrástli z nich skutočné tanečné alebo spevácke hviezdy. Detský tanečný koberec je dvojdielny, takže si tancovanie na ňom môžu užiť aj 2 deti a súťažiť medzi sebou o krajšiu a lepšiu tanečnú choreografiu. Tanečný koberec pre deti funguje na batérie, takže je pre vaše deti bezpečný. Priemer detského tanečného dvojdielneho koberca pre deti Star Párty je 70 cm. Je vhodný hlavne pre dievčatá od 5 rokov

Detský tanečný dvojdielny koberec obsahuje veľké množstvo melódií a rytmov na tancovanie a spievanie, z ktorých si môžu vaši malí tanečníci vybrať. Veľkou výhodou dvojdielneho tanečného koberca pre deti je jeho možnosť pripojiť ho k externým reproduktorom, vďaka čomu sa vaše detičky budú cítiť ako v skutočnej tanečnej sále. Tanečný koberec reaguje na pohyb, takže s každým tanečným krokom sa spustia krásne melódie. Tanečná podložka Smoby vydáva 4 rôzne melódie a obsahuje aj 11 rôznych druhov rytmov a možnosť 2 kombinácií. Pri každom pohybe sa aktivujú svetelné i zvukové efekty.

Tanečná podložka Smoby je ladené vo farbách ružovej, zelenej a fialovej, ktoré sú doplnené o rôzne tanečné motívy. S dvojdielnym tanečným kobercom Star Party zažijú malí tančeníci množstvo zábavy. Tanečné koberce sú vhodné aj na detské oslavy a iné podujatia pre deti. Koberec na tancovanie je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov a spĺňa všetky európske bezpečnostné štandardy a normy kvality. Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou hračiek, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou použitých materiálov a vysokou bezpečnosťou. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery104 cm priemer
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.