Kolíska Baby Nurse pre bábiku Smoby 42 cm od 18 mes

Popis produktu

SMOBY detská kolíska Baby Nurse pre bábiku je kvalitný plastový výrobok, vhodný pre bábiku s veľkosťou 42 cm. Kolíska pre detskú bábiku má krásne prevedenie v bielej a ružovej farbe s mašličkami a obrázkami kvetiniek a srdiečok. Kolíska je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zároveň jemné a zamatové na dotyk. Je to skvelá hračka, ktorá slúži ako doplnok k bábike. Kolíska má jemné oblé tvary, ktoré sa rozkolíšu pri jemnom dotyku, a tak dieťa uspáva svoju obľúbenú bábiku.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Dievčatá sa hrajú na mamičku. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia, uspávania, a hry s detskou bábikou, deti napodobňujú dospelých, a učia sa ako dávať lásku ostatný.

Určite si získa srdce každej malej princeznej. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry. Deti sa radi starajú o svoju bábiku. SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Kolíska pre bábiku je doplnok pre hru s bábikou, vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery kolísky Baby Nurse34*38*58 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery34*38*58 cm
Celková výškapre 42 cm babiku
Rozmery balenia52*38*11 cm
Hmotnosť1,65 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.