Opatrovateľské centrum pre bábiku Baby Nurse Smoby elektronické s tabletom, 32 cm bábikou a 22 doplnkami

Popis produktu

Smoby Baby Nurse elektronické opatrovateľské centrum je skvelou hračkou pre malé dievčatá. Opatrovateľské centrum je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný, ale príjemný na dotyk. Súčasťou centra je aj bábika a tablet, pomocou ktorého vaše dieťa sleduje denný program pre opatrovanie bábiky. Tablet nemusí byť pripevnený k centru, je teda mobilný. Svetielkuje a vydáva rôzne zvuky v závislosti od činnosti, ktorú je potrebné vykonať. Celé opatrovateľské centrum je prevedené v ružovej farbe. Baby Nurse elektronické opatrovateľské centrum od francúzskeho výrobcu Smoby spĺňa najprísnejšie európske štandardy.

Je vysoké 50 cm, široké 39 cm a dlhé 54 cm. Disponuje vysúvateľnou zásuvkou, kde je možné odložiť bohatú výbavu, ktorá obsahuje flaštičky s liekmi, teplomer, potraviny, lyžičky a podobne. Batérie nie sú súčasťou balenia. Vhodné je pre deti vo veku od 3 rokov. Opatrovateľské centrum je zdrojom nekonečnej zábavy, no okrem toho dieťa získa aj základy starostlivosti a naučí sa zodpovednosti. Balenie obsahuje 32 cm bábiku, ktorá výborne zapadne do opatrovateľského centra. Set na starostlivosť o bábiku je výborná hračka na rozvoj detskej fantázie a kreativity, malé mamičky sa učia ako sa starať o bábätko.

Hra s bábikou je obľúbená malými slečnami na celom svete, preto je opatrovateľské centrum Baby Nurse úžasnou hračkou aj pre vaše dievčatko. V sete na starostlivosť o bábiku nájdu malé mamičky až 22 doplnkov, s ktorými bude každá hra ešte veselšia, zábavnejšia a realistickejšia. Elektronické funkcie hračky Smoby ešte viac ozvláštnia hry s bábikou. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý je vo svete známi produkciou kvalitných plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je odolný, no zároveň je to plast zamatový na dotyk. Ak hľadáte kvalitné hračky, opatrovateľské centrum pre bábiku je dokonalou voľbou pre vás a vaše dievčatko.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*54*50 cm
Celková výška50 cm
Rozmery balenia49*15*64 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,56 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.