Odrážadlo 3v1 smarTrike s hojdačkou žlté od 6 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo smarTrike je krásne odrážadlo pre deti od 6 mesiacov. Má nádherné prevedenie v žltej farbe v kombinácii s modrou a svetlou zelenou farbou. Detské odrážadlo smarTrike 3v1 rastie spolu s vašim dieťaťom a je plne prispôsobivé jeho potrebám. Už od 6 mesiacov dieťa sedí v odrážadle a naberá rovnováhu a stabilitu. Neskôr, keď je dieťatko schopné samostatného pohybu, sa môže pomocou nožičiek odrážať.

Bezpečnosť pri veselých hrách s odrážadlom zaručuje pevná plastová ohrádka. Detské odrážadlo dieťa využíva na hranie, pred sebou má malý telefón. Odrážadlo pre deti je vyrobené z pevných a odolných plastových materiálov. Odrážadlo má vpredu volant, ktorý sa otáča do strán o 30°.  Dieťa sa hrá, že šoféruje. Posilňuje si tak svoje motorické a pohybové schopnosti. Zadné operadlo dieťa fixuje a zároveň mu poskytuje potrebný komfort a ani po dlhej jazde sa neunaví. Má ergonomicky tvarované sedadlo pre pohodlné jazdy.

Výrobca smarTrike je celosvetovo najpredávanejší a najviac oceňovaný výrobca detských trojkoliek a odrážadiel, ktoré rastú s vašim dieťaťom. Na trhu pôsobí už dekádu a ako prvý prišiel s technológiou nastaviteľnej rúčky pre rodiča. Výrobca smarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek a odrážadiel. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je jednoznačne zárukou kvality. Žiarovi žlté odrážadlo, hojdačka a chodítko v jednom nesmie chýbať vo výbavičke ani vášho dieťatka, pretože s ním sa určite zabaví veľmi dlhý čas a nikdy ho neomrzí.

Vlastnosti

  • výborné pre posilňovanie svalstva nôh a stability
  • volant sa otáča do strán o 30°
  • ergonomické sedadlo, ktoré zaisťuje dieťa pri jazde 
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
  • s hračkárskym telefón v prednej časti
  • má ochrannú opierku pre vyššiu bezpečnosť
  • rastie spolu s dieťaťom
  • spája sa v ňom hojdačka pre najmenšie deti, odrážadlo a chodítko
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.