Trojkolka Candy Dino smarTrike oranžovo-zelená od 10 mes

Popis produktu

Trojkolka SMART TRIKE Candy Dino predstavuje zaručene zábavnú a pútavú jazdu pre vaše deti. Detská trojkolka Candy Dino rastie s vašim dieťaťom od jeho 10 mesiacov až do 3 rokov a ďalej. Dokáže sa transformovať do rôznych podôb tak, aby vašej ratolesti vyhovovala čo najviac. Detská trojkolka je ideálny spoločník pre každodenné vychádzky do parku, obchodu či na návštevu priateľov. Nastaviteľná a odnímateľná teleskopická vodiaca rúčka umožňuje rodičom dokonale ovládať riadenie trojkolky, a keď vaše dieťa vyrastie, môžete pokojne prenechať riadenie na malého nezbedníka. Riadidlá trojkolky sa dajú uzamknúť, a tak rodič ovláda smer jazdy. Trojkolka pre deti obsahuje praktické odnímateľné tienidlo s motívom modrého dinosaura, ktoré chráni dieťa pred nadmernými a škodlivými slnečnými lúčmi. Súčasťou trojkolky je praktická taška na uschovanie potrebných vecí.

Deti budú milovať objavovanie sveta v nádhernej prírode na palube ich krásnej trojkolky SMART TRIKE Candy Dino. Pravidelná pohybová aktivita na trojkolke pomôže vášmu dieťaťu rozvíjať jeho motorické a pohybové schopnosti. Trojkolka pre deti je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, vyvinutá presne pre vaše potreby. Konštrukcia detskej trojkolky je kovová, v kombinácii s odolným plastom. Kolesá trojkolky sú vyrobené z kvalitnej gumy, a poslúžia vám na dlhé roky. Výhodou detskej trojkolky je tiež to, že vaše dieťa vďaka dvojitému systému pedálov a stúpačiek nemusí pedálovať vždy, a preto je vhodná aj pre malé deti už od 10 mesiacov. 

Vďaka trojbodovému ochrannému pásu a  plastovej hrazde okolo pása sa nemusíte obávať pádu či akéhokoľvek zranenia. Dlhoročné skúsenosti výrobcu SMART TRIKE sú tou najlepšou zárukou kvality. Táto moderná detská trojkolka má krásne farebné prevedenie kombinácie žltej, oranžovej a zelenej farby s motívom dinosaura. SMART TRIKE je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SMART TRIKE je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.