Trojkolka Candy smarTrike oranžovo-zeleno-žltá, +10 mesiacov

Popis produktu

Trojkolka SMART TRIKE Candy, to je zábavná a pútavá jazda pre vaše deti. Detská trojkolka Candy rastie s vašim dieťaťom už od jeho 10 mesiacov až do 3 rokov a ďalej. Dokáže sa transformovať do rôznych podôb tak, aby vašej ratolesti vyhovovala čo najviac. Detská trojkolka je ideálny spoločník pre každodenné vychádzky do parku, obchodov či návštevu priateľov. Nastaviteľná a odnímateľná teleskopická vodiaca tyč umožňuje rodičom dokonale ovládať riadenie trojkolky a keď príde ten správny čas, môžu prenechať riadenie na malého nezbedníka.

Trojkolka pre deti obsahuje praktické odnímateľné tienidlo, ktoré chráni dieťa pred nadmernými a škodlivými slnečnými lúčmi. Súčasťou trojkolky je praktická taška na uschovanie potrebných vecí. Deti budú milovať objavovanie sveta v nádhernej prírode na palube ich krásnej trojkolky SMART TRIKE Candy. Pravidelná pohybová aktivita na trojkolke pomôže vášmu dieťaťu rozvíjať jeho motorické a pohybové schopnosti. Trojkolka je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, vyvinutá presne pre vaše potreby.

Konštrukcia detskej trojkolky je kovová, v kombinácii s odolným plastom. Kolesá trojkolky sú vyrobené z kvalitnej gumy, a poslúžia vám na dlhé roky. Počas prvých mesiacov má dieťa k dispozícii miesto na nohy, ak nekrúti pedálmi. Vďaka popruhom a ochranným prvkom sa nemusíte obávať pádu či akéhokoľvek zranenia. Dlhoročné skúsenosti výrobcu SMART TRIKE sú tou najlepšou zárukou kvality. Táto moderná detská trojkolka má krásne farebné prevedenie kombinácie oranžovej, žltej a zelenej farby, ktoré sú vhodné pre dievčatko i chlapčeka. 

 

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.