Odrážadlo a kolobežka All in One 2v1 smarTrike modré od 15 mes

Popis produktu

Odrážadlo All in One 2v1 je veľmi zaujímavá pohybová pomôcka, pretože je to nielen odrážadlo, ale aj kolobežka. Modré sfarbenie je vhodné hlavne pre chlapcov. Dá sa poskladať veľmi jednoduchým spôsobom. Odrážadlo 2v1 rastie spolu s  dieťatkom od 14 do 24 mesiacov, ale využije ho aj dlhšie. Detské odrážadlo sa dá využiť 2 spôsobmi, preto je to veľmi obľúbená hračka nielen medzi deťmi, ale aj medzi rodičmi. Ako rodič určite oceníte fakt, že s odrážadlom All in One sa dieťatko zahrá od 14 do 24 mesiacov, prípadne viac. Vaše dieťatko sedí na odrážadle pohodlne a bezpečne. Má 4 gumené kolieska, ktoré zabezpečujú tichú a hladkú jazdu.

Keď má dieťa 14 mesiacov, odrážadlo smarTrike využíva ako klasické odrážadlo. Má podobu autíčka v modrej farbe, s moderným dizajnom. Dieťa si užíva samostatnú jazdu môže sa vydať na prieskum okolia alebo na prechádzku s rodičmi. Odráža sa nožičkami od zeme a posilňuje svalstvo nôh. Zaujímavosťou tohto odrážadla je to, že sa dá veľmi jednoducho premeniť na detskú kolobežku. Tú dieťa využije od 24 mesiacov. Pri tejto premene sa jednoducho sedacia časť nastaví do zvislej polohy. Dieťa stojí jednou nohou na odrážadle a druhou sa odráža od zeme.

Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, má pevnú kovovú konštrukciu. Kolesá odrážadla sú gumené, majú tichý chod pre príjemnú jazdu. Odrážadlo pre deti prispieva k motorickému a fyziologickému rozvoju dieťaťa. Pohyb na čerstvom vzduchu buduje u detí lásku k aktívnemu spôsobu života. Odrážadlo smarTrike All in One v sebe spája viaceré inovačné myšlienky, vďaka čomu má naozaj veľké využitie v priebehu života dieťaťa. Jazda na odrážadle ako na autíčku alebo jazda na kolobežke sú činnosti, ktoré milujú deti na celom svete.

Výrobca smarTrike vám ponúka jedinečnú hračku, v ktorej sa spája funkcia odrážadla a kolobežky. All in One deti využijú veľmi dlhý čas, vďaka kvalitným materiálom vydrží dlhé roky. Výrobca smarTrike je celosvetovo najpredávanejší a naviac oceňovaný výrobca detských trojkoliek a odrážadiel. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. Je to svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je jednoznačne zárukou rokmi overenej kvality, originality a bezpečnosti.

Vlastnosti

  • kvalitné gumové kolieska
  • tichý chod a hladká jazda
  • pohodlné sedadlo
  • možnosť premeny odrážadla na kolobežku
  • 2 hračky v 1
  • extra pohodlie pri jazde dieťaťa
  • rastie spolu s dieťaťom od 14 mesiacov
  • modré sfarbenie vhodné hlavne pre chlapcov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 15 mesiacov
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.