Trojkolka Dx Leonardo Sport smarTrike červená, s vodiacou tyčou +10 mesiacov

Popis produktu

Trojkolka pre deti SMART TRIKE Dx Leonardo Sport je vhodná pre deti už od 10 mesiacov. Rastie spolu s dieťaťom, a jednoduchým spôsobom sa dá modifikovať podľa potrieb, a veku vášho dieťaťa. Detská trojkolka je ľahko ovládateľná vďaka teleskopickej odnímateľnej tyči s praktickou rúčkou. Predné koliesko sa dá prepnúť do voľnobehu. Na rúčke má rodič k dispozícii textilnú tašku na odkladanie potrebných vecí. Trojkolka má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s odolnými plastmi.

Kolesá sú gumové a protišmykové. Trojkolka má 3-bodový bezpečnostný pás v tvare Y s mäkkými vypchávkami na ramenách a okolo celého dieťaťa. Ergonomicky riešená dlhá chrbtová opierka, ktorá zabezpečuje zdravé držanie tela, a pritom pohodlné sedenie aj dlhšiu dobu. Na vrchu je zakončená opierkou na hlavičku, aby hlavička dieťaťa mala jemnú a pritom pevnú oporu v každej pozícii. Je praktická a v prvých mesiacoch rodičovi slúži ako kočík. Tienidlo proti slnku s krásnym vzorom chráni dieťa pred slnečným UV žiarením.

Dvojitý systém protišmykových stúpačiek a pedálov je skvelý spôsob, ako zoznámiť malé dieťa s jazdou na trojkolke. V zadnej časti má trojkolka vyklápací kôš ktorý slúži ako úložný priestor a neskôr poslúži na hranie. Press-out spojka na prednom kolese zabraňuje otáčaniu pedálov, keď rodič ovláda predné koleso. Detská trojkolka je prevedená v krásnej červeno- čiernej kombinácii, ktorá je vhodná pre dievčatko i chlapčeka. Trojkolka rastie s polu s vašim dieťaťom, a jednotlivé komponenty sú odnímateľné.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.