Trojkolka Zoo Delfín smarTrike modrá od 10 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti SMART TRIKE Zoo je víťazom mnohých ocenení. Pre rodiča predstavuje tú najlepšiu možnosť ako zažiť veľké dobrodružstvo spolu so svojim dieťaťom. Už od 10 mesiacov sa rodičia s dieťaťom môžu vybrať na ich prvý výlet na trojkolke pre deti. Počas prvých mesiacov dieťa potrebuje asistenciu rodiča. Pomocou praktickej teleskopickej ovládateľnej rúčky rodič pohodlne ovláda smer a rýchlosť jazdy. S trojkolkou pre deti sa môžete vybrať do mesta, do parku, či na návštevu k babičke. Riadidlá trojkolky obsahujú praktickú poistku, pomocou ktorej rodič môže ovládať smer jazdy. Sedadlo má bezpečnostný pás a podporný ochranný trojbodový pás na zaručenie čo najväčšej bezpečnosti vášho dieťaťa.

Trojkolka má opierku na hlavu, ktorú dieťa využije v prvých mesiacoch jazdenia. Trojkolka SMART TRIKE Zoo Delfín má krásne hravé a veselé prevedenie v štýle delfína v krásnych odtieňoch modrej farby. Obsahuje množstvo doplnkov. Strieška chráni dieťa pred škodlivými slnečnými lúčmi. Trojkolka pre deti má odolnú kovovú konštrukciu, gumené kolieska a odolné plastové časti, ktoré vám poslúžia dlhé roky. Vďaka odnímateľným častiam rastie trojkolka s vašim dieťaťom od jeho 10 mesiacov až do 3 rokov. Trojkolka sa stane vašim pomocníkom a dopravným prostriedkom.

Komfortné sedenie zaručuje aj hrazda okolo pásu a nastaviteľné operadlo. K ďalším doplnkom patria aj skladacie stúpačky a snímateľná opierka nôh pre najmenšie deti. Doplnkom trojkolky pre deti je praktická rodičovská taška umiestnená na rúčke ako aj košík na riadidlách. Nakladacia korba trojkolky poslúži pri hrách vašej ratolesti s kamarátmi. SMART TRIKE je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SMART TRIKE je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 10 mesiacov
Rozmery96*53*100 cm
Celková výška100 cm
Rozmery balenia64*25*35 cm
Celková dĺžka96 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7,5 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.