Trojkolka Zoo Lady Bug smarTrike červená od 10 mes

Popis produktu

SMART TRIKE trojkolka pre deti Zoo Lady Bug je víťazom mnohých ocenení. Pre rodiča predstavuje tú najlepšiu možnosť ako zažiť veľké dobrodružstvo spolu so svojim dieťaťom. Je vhodná pre deti už od 10 mesiacov až do 3 rokov, kedy sa rodičia s dieťaťom môžu vybrať na ich prvý výlet s trojkolkou pre deti. Počas prvých mesiacov dieťa potrebuje asistenciu rodiča. Pomocou praktickej výškovo nastaviteľnej teleskopickej ovládateľnej rúčke rodič pohodlne ovláda smer a rýchlosť jazdy. S detskou trojkolkou sa môžete vybrať do mesta, do parku, či na návštevu k babičke. Riadidlá trojkolky obsahujú poistku pomocou ktorej rodič ovláda smer jazdy trojkolky. Vyvýšené a ergonomicky tvarované sedadlo má bezpečnostný pás a podporný ochranný trojbodový pás na zaručenie čo najväčšej bezpečnosti vášho dieťaťa. V prednej časti je nádoba na fľašu.

Sedadlo i opierka je z vypolstrovaného materiálu, ktorý je pohodlný, hreje a tak má dieťa dostatočný komfort. Trojkolka pre deti opierku na hlavu, ktorú dieťa využije v prvých mesiacoch jazdenia. Trojkolka SMART TRIKE Zoo Lady Bug má krásne hravé a veselé prevedenie v bordovej červenej farbe. Obsahuje množstvo doplnkov, ktoré ju robia dokonalou. Strieška chráni dieťa pred škodlivými slnečnými lúčmi, a neskôr sa dá odmontovať. Trojbodový bezpečnostný pás zaručuje vysokú bezpečnosť. Trojkolka pre deti má odolnú kovovú konštrukciu, gumené kolieska a odolné plastové časti, ktoré vám poslúžia dlhé roky. Vďaka odnímateľným častiam rastie trojkolka s vašim dieťaťom od jeho 10 mesiacov až do 3 rokov.

Trojkolka sa stane vašim pomocníkom a dopravným prostriedkom. Komfortné sedenie zaručuje aj hrazda okolo pásu a nastaviteľné operadlo. K ďalším doplnkom patria aj skladacie stúpačky a snímateľná opierka nôh pre najmenšie deti. Doplnkom trojkolky pre deti je praktická rodičovská taška umiestnená na rúčke ako aj košík na riadidlách. Nakladacia korba trojkolky poslúži pri hrách vašej ratolesti s kamarátmi. SMART TRIKE je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SMART TRIKE je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.