
| Vek | Od 10 mesiacov |
| Rozmery | 96*53*100 cm |
| Celková výška | 100 cm |
| Rozmery balenia | 64*25*35 cm |
| Celková dĺžka | 96 cm |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 7,5 kg |
| Farba | ružová |
| Set produktov | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...