Trojkolka Plus Fresh smarTrike ružovo-biela od 10 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti SMART TRIKE Plus Fresh je presne tou trojkolkou ktorú ste hľadali. Je štýlová, a má množstvo užitočných funkcií. Všetky trojkolky od výrobcu sú navrhnuté tak, aby rástli s vaším dieťaťom, aj trojkolka Plus Fresh je plne prispôsobivá požiadavkám a veku vašej ratolesti. Výhodou trojkolky pre deti SMART TRIKE Plus Fresh je jej bezpečnosť. Sedadlo má bezpečnostný pás a podporné ochranné pásy na zaručenie čo najväčšej bezpečnosti vášho dieťaťa. Trojkolka má opierku na hlavu, ktorú dieťa využije v prvých mesiacoch jazdenia. Je vhodná pre deti od 10 mesiacov až do troch rokov. Praktické tienidlo proti slnku, s bodkovaným motívom, ktorý chráni pred nebezpečným UV žiarením.

Riadidlá trojkolky obsahujú poistky, pomocou ktorej rodič ovláda smer jazdy dieťaťa. Trojkolka pre deti má krásne prevedenie v príjemnom odtieni ružovej a bielej farby, ktoré je vhodné hlavne pre malé dievčatká. Trojkolka sa stane vašim pomocníkom a dopravným prostriedkom. Je vyrobená z kvalitných materiálov, má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s odolnými plastami. Trojkolka pre deti vám bude slúžiť dlhé roky. Kolesá sú gumové. Pedále sú protišmykové. Komfortné sedenie zaručuje aj hrazda okolo pásu a nastaviteľné operadlo. K ďalším doplnkom patria aj skladacie stúpačky a snímateľná opierka nôh pre najmenšie deti.

Veľmi praktická je teleskopická rodičovská vodiaca rúčka, ktorou rodič pohodlne koriguje smer a rýchlosť jazdy svojej ratolesti. Doplnkom trojkolky pre deti je praktická rodičovská taška umiestnená na rúčke. Nakladacia korba trojkolky pre deti poslúži pri hrách vašej ratolesti s kamarátmi. SMART TRIKE je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SMART TRIKE je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.