Ultraľahká trojkolka Fun Plus smarTrike modro-červená od 15 mes

Popis produktu

Detská trojkolka smarTrike Fun Plus je krásna ultraľahká trojkolka s vodiacou rúčkou a tienidlom proti slnku. Trojkolka je prevedená vo veselej farebnej kombinácii žiarivej tyrkysovej, zelenej a červenej farby, ktorá okúzli každé dievčatko i chlapčeka. SmarTrike Fun Plus je vhodná pre deti od 15 mesiacov a vďaka svojim odnímateľným častiam akou je tienidlo či vodiaca rúčka sa z nej postupne stáva trojkolka vhodná pre deti až do veku 36 mesiacov, kým nepresedlajú na svoj prvý bicykel. Detská trojkolka rastie spolu s vašim dieťaťom. Bezpečnosť je zaručená vďaka trojbodovému bezpečnostnému pásu a pohodlnosť vďaka ergonomicky tvarovanému sedadlu.

Počas prvých mesiacov jazdenia rodič ovláda smer jazdy pomocou teleskopicky nastaviteľnej ovládacej rúčky. Praktické tienidlo chráni dieťa proti škodlivému slnečnému žiareniu. Kolieska detskej trojkolky sú vyrobené z kvalitnej gumy, majú tichý chod a vďaka nim je trojkolka pre deti smarTrike stabilná. Predné koleso je s voľnobehom a tak rodič plne ovláda smer jazdy pomocou rúčky. Výhodou tejto trojkolky je jej váha. Je ultraľahká a vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie v kombinácii s odolným plastom. Zadná vyklápacia korba slúži ako priestor na odkladanie drobností a neskôr poslúži dieťaťu na hranie.

Spoločnosť smarTrike je svetovým lídrom v produkcii a vývoji detských trojkoliek tých najlepších vlastností a materiálov. SmarTrike Fun Plus je kvalitná a krásna trojkolka vhodná hlavne pre malých chlapcov, ktorý radi objavujú svet. Jazda na trojkolke je nielen zábava ale dieťa si zároveň posilňuje svaly, čo prispieva k jeho prirodzenému a zdravému vývinu. SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a najviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Vlastnosti

  • kvalitné gumové kolieska s tichým chodom
  • ultraľahká a stabilná
  • slnečník ako ochrana pred slnkom
  • zadná plastová nádoba na hračky
  • trojbodový bezpečnostný pás
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • praktická rodičovská rúčka
  • pevná kovová konštrukcia
  • od 15 mesiacov až do 3 rokov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 15 mesiacov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.