Trojkolka Fun smarTrike ultraľahká s gumenými kolieskami ružovo-fialová od 15 mes

Popis produktu

Detská trojkolka smarTrike Fun Plus je krásna ultraľahká trojkolka s vodiacou rúčkou. Trojkolka je prevedená v peknej farebnej kombinácii ružovej a sivej farby, ktorá okúzli každé dievčatko. SmarTrike Fun je vhodná pre deti od 15 mesiacov a vďaka svojim odnímateľným častiam akou je vodiaca rúčka sa z nej postupne stáva trojkolka vhodná pre deti až do veku 36 mesiacov, kým nepresedlajú na svoj prvý bicykel. Detská trojkolka rastie spolu s vašim dieťaťom. Bezpečnosť je zaručená vďaka trojbodovému bezpečnostnému pásu a pohodlnosť vďaka ergonomicky tvarovanému sedadlu.

Počas prvých mesiacov jazdenia rodič ovláda smer jazdy pomocou teleskopicky nastaviteľnej ovládacej rúčky. Vodiaca rúčka je s kolieskami spojená káblom, ktorý uľahčuje riadenie trojkolky. Nosnosť trojkolky je 17 kg. Kolieska detskej trojkolky sú vyrobené z kvalitnej gumy, majú tichý chod a vďaka nim je trojkolka pre deti smarTrike stabilná. Predné koleso je s voľnobehom a tak rodič plne ovláda smer jazdy pomocou rúčky. Výhodou tejto trojkolky je jej váha. Je ultraľahká a vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie v kombinácii s odolným plastom. Zadná vyklápacia korba slúži ako priestor na odkladanie drobností a neskôr poslúži dieťaťu na hranie.

Spoločnosť smarTrike je svetovým lídrom v produkcii a vývoji detských trojkoliek tých najlepších vlastností a materiálov. SmarTrike Fun je kvalitná a krásna trojkolka vhodná hlavne pre malé dievčatá, ktoré rady objavujú svet. Jazda na trojkolke je nielen zábava ale dieťa si zároveň posilňuje svaly, čo prispieva k jeho prirodzenému a zdravému vývinu. SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a najviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Vlastnosti

  • ultraľahká hmotnosť
  • kvalitné gumené kolieska s tichým chodom
  • vyklápacia zadná korba
  • rodičovská rúčka
  • kovová konštrukcia
  • ergonomické tvarované sedadlo
  • trojbodový bezpečnostný pás
  • od 15 mesiacov
  • nosnosť 17 kg
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 15 mesiacov
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.