Slúchadlá a mobil Headphone & Cell Phone Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Úžasné slúchadlá a mobil Headphone & Cell Phone pre bábiku z dielne francúzskej značky Corolle nesmie chýbať žiadnej bábike Corolle s veľkosťou 36 cm. Ako jediný eshop na trhu vašim deťom prinášame túto jedinečnú súpravu pozostávajúcu zo slúchadiel a mobilu, ktorá dotiahne hru s bábikou do dokonalosti. Bábika Corolle môže odteraz počúvať hudbu vždy a všade, pretože priamo z mobilu si do slúchadiel pustí svoju obľúbenú pesničku. Výnimočné ružové slúchadlá a ružový mobil v realistickom dizajne nesmú chýbať žiadnej modernej bábike Corolle. Skvelé slúchadlá a mobil v ružovej farbe pre bábiku Ma Corolle sa dizajnom i farbou úžasne hodia k ostatným doplnkom z kolekcie Ma Corolle a vaše deti budú baviť počas celého detstva.

S týmito prvotriednymi slúchadlami a mobilom pre bábiku Corolle bude každá hra s voňavou bábikou nezabudnuteľná a deťom prinesie množstvo zážitkov. Do detailov prepracované slúchadlá a mobil pre bábiku Ma Corolle sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestria každú hru s bábikou. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • ružové slúchadlá a mobil
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 4 rokov
PôvodDesigned in France
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Poznámka3xAG13/LR44
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...