Slnečník na záhradu 80*90 cm Sunshade k Smoby piknik stolíku dvojbodové bezpečné upevnenie alebo voľne stojaci

Popis produktu

Originálne doplnky k detským domčekom Smoby za výhodné ceny. Slnečník na záhradu Sunshade je vynikajúcim rozšírením piknikového stolíka Smoby, ale taktiež sa dá používať aj samostatne. Celková plocha slnečníka zaberá plochu 80*90 cm, jeho výška je nastaviteľná od 105 do 155 cm. Pre upevnenie k piknikovému stolíku využijete dvojbodový bezpečný úchyt s vysokou stabilitou. Červený slnečník pôsobí nadčasovo, ladí s domčekmi Smoby a poskytne deťom príjemný tieň najmä počas horúcich letných dní, takže sa môžu ďalej hrať a olovrantovať bez akéhokoľvek rušenia.

Doplnky Smoby sú charakteristické svojím francúzskym vzhľadom a vysokou funkčnosťou. Ponúkajú deťom vysoký herný komfort, pôsobia realistickým dojmom. Vďaka nim si deti rozvíjajú fantáziu a predstavivosť, približujú sa svetu dospelých a učia sa zodpovednosti. Slnečník Smoby využijete nielen pri piknikovom stolíku - môžete ho vziať na výlet, aj na dovolenku. Každý doplnok k detskému domčeku ponúka nové možnosti jeho využitia a zabaví sa s ním viac detí, socializujú sa a rozvíjajú svoje komunikačné schopnosti. Celkové rozmery produktu sú 80*90*150 cm.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery80*90*150 cm
Rozmery balenia9*9*89 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,45 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.