Slnečník na pláž Beach Umbrella Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Ide sa na slnkom zaliatu pláž! Štýlový slnečník na pláž Beach Umbrella pre bábiku z dielne francúzskej značky Corolle nesmie chýbať žiadnej bábike Corolle s veľkosťou 36 cm. Ako jediný eshop na trhu vašim deťom prinášame tento skvelý vzorovaný slnečník, ktorý bábike na pláži nesmie chýbať. Slnečník sa skladá ako skutočný dáždnik či slnečník a perfektne doplní plážový outfit z kolekcie Ma Corolle. S týmto rozkošným malým slnečníkom pre bábiku Corolle bude každá hra s voňavou bábikou nezabudnuteľná a deťom prinesie množstvo zážitkov.

Do detailov prepracovaný slnečník na pláž Beach Umbrella pre bábiku Ma Corolle je vyrobený z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • slnečník na pláž
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery4*8*31 cm
Celková výška31 cm
Hmotnosť0,07 kg
Farbabiela
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.