Slnečné okuliare pre deti Beaba Baby S Tortoise od 9-24 mesiacov zelené

Popis produktu

Slnečné okuliare Baby S Tortoise z dielne francúzskej značky Beaba sú navrhnuté špeciálne pre malé deti a ich potreby. S nadčasovými okuliarmi si vaše deti užijú teplé slnečné lúče naplno. Vďaka maximálnej ochrane UV filtra 3. kategórie sú tieto štýlové okuliare vhodné pre detičky od 9 mesiacov. Okuliare s okrúhlym tvarom majú nadčasový dizajn, nenápadný hnedo-čierny vzor a sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá. Sú veľmi pohodlné a vaše deti si ich zamilujú aj vďaka 360° ohýbateľnej bočnici, vďaka ktorej si ich budú vedieť založiť nielen za uši, ale aj na uši. Pružný a na dotyk príjemný materiál dokonale kopíruje detskú hlavičku a deti netlačí ani za ušami, ani na koreni nosa. Slnečné okuliare Beaba poskytujú deťom aj bočnú ochranu, takže citlivý detský zrak je chránený z každej strany.

Slnečné okuliare Beaba z jedinečnej kolekcie venovanej deťom sú určené pre deti od 9 do 24 mesiacov. Okuliare s nenápadným, no vkusným čierno-hnedým vzorom sú navrhnuté v spolupráci s očnými optikmi, oftalmológmi a dokonca aj chiropraktikmi a deťom poskytujú maximálnu ochranu počas chvíľ strávených na slnku. Slnečné okuliare Beaba sú ako stvorené pre malé deti - perfektne sadnú na detskú tváričku, netlačia ich a neprekážajú v hre. Sklá okuliarov sú tmavé a nerozbitné, takže sú vhodné na pláž aj do hôr. Súčasťou balenia je aj praktické puzdro s krásnym dizajnom, ochranné vrecúško z mikrovlákna a elastická gumička s klipom, vďaka ktorej budú okuliare na hlavičke dieťaťa lepšie držať.

Obľúbená francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Vlastnosti

  • slnečné okuliare Beaba
  • pre deti od 9 do 24 mesiacov
  • UV filter 3. kategórie
  • nerozbitné tmavé sklá
  • s puzdrom a ochranným vreckom
  • kvalitný produkt Beaba
  • vyrobené vo Francúzsku
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 9 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť17 g
NoteUV 3
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.