Slnečné okuliare pre novorodencov Beaba Clip strap Tender Yellow UV4 od 0-9 mesiacov žlté

Popis produktu

Slnečné okuliare Clip strap Tender Yellow z dielne francúzskej značky Beaba sú navrhnuté špeciálne pre malé bábätká a ich potreby a citlivému detskému zraku poskytnú dostatočnú ochranu pred slnkom už od prvých dní. Už viac nemusíte sedieť s bábätkom doma, kým za oknami svieti teplé slniečko. Vďaka maximálnej ochrane UV filtra 4. kategórie sú tieto štýlové okuliare vhodné pre detičky už od narodenia. Okuliare s okrúhlym tvarom sú veľmi pohodlné a na hlavičku sa upevňujú elastickým remienkom, ktorý je nastaviteľný a prispôsobí sa hlávke každého bábätka. Pružný a na dotyk príjemný materiál dokonale kopíruje detskú hlavičku a vďaka perfektne prepracovaným detailom môžu deti nosiť okuliare aj počas ľahu. Slnečné okuliare Beaba poskytujú deťom aj bočnú ochranu, takže citlivý detský zrak je chránený z každej strany.

Slnečné okuliare Beaba určené pre deti od 0 do 9 mesiacov sú navrhnuté v spolupráci s očnými optikmi, oftalmológmi a dokonca aj chiropraktikmi a deťom poskytujú maximálnu ochranu už od prvých dní strávených na slnku. Slnečné okuliare v nežnej žltej farbe sú ako stvorené pre malé bábätká - nikde dieťatko netlačia a perfektne sadnú na jeho tváričku. Nasadenie okuliarov je veľmi jednoduché a rodičia to zvládnu v priebehu niekoľkých sekúnd. Sklá okuliarov sú veľmi tmavé a nerozbitné, takže sú vhodné aj do extrémnych svetelných podmienok, s akými sa môžete stretnúť na pláži či na horách. Súčasťou balenia je aj praktické puzdro s krásnym dizajnom a handrička na čistenie z mikrovlákna.

Obľúbená francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Vlastnosti

  • slnečné okuliare Beaba
  • pre bábätká od narodenia
  • UV filter 4. kategórie
  • nerozbitné tmavé sklá
  • s puzdrom a handričkou na čistenie
  • kvalitný produkt Beaba
  • vyrobené vo Francúzsku
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery11*3*4 cm
Rozmery balenia14*6*5 cm
MechanickéSS2023 vozík ECO1479
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť18 g
NoteUV 4
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.