Školský vak na telocvik a prezuvky City Bag Vichy Love Blue Jeune Premier ergonomický luxusné prevedenie 40*36 cm

Popis produktu

Mamiii, kde mám úbor na telocvik? A nevidela si moje prezuvky? Na všetky tieto otázky existuje jediná odpoveď - vak na telocvik a prezuvky City Bag Vichy Love Blue. Vak s retro dizajnom je navrhnutý podľa najnovších módnych trendov a požiadaviek detí a úbor i prezuvky v ňom budú v maximálnom bezpečí. Do nového vaku City Bag Vichy Love Blue z dielne belgickej značky Jeune Premier sa váš prváčik či prváčka okamžite zamilujú. Aj rutinné prezúvanie a obliekanie na telocvik bude odteraz zážitkom, ktorý rozprúdi fantáziu.

Zdravie, bezpečnosť a materiály

Modrý školský vak s jemným vzorom je vďaka svojej nízkej váhe 0,3 kg vhodný už pre deti od 24 mesiacov, pretože chrbticu nezaťažuje zbytočnou váhou. Na pleciach neťaží a nezarezáva sa, a to najmä vďaka mäkkým šnúrkam, ktoré zároveň slúžia ako uzatváranie vaku. Novučičký vak na telocvik a prezuvky Jeune Premier je vyrobený z kvalitného vodeodolného polyesteru, takže sa veľmi jednoducho čistí. Ľahká, avšak odolná tkanina je spracovaná tak, že dokonca nezachytáva ani špinu. Vak je vďaka prvotriednym materiálom a spracovaniu nepremokavý zvnútra i zvonka. A tak ako všetky produkty značky Jeune Premier, aj vak na prezuvky City Bag je 100% vegánsky.

Vnútro a dizajn

Prekrásny školský vak Jeune Premier s jemným vzorom vyzerá krásne zvonku, no má toho čo ponúknuť aj pri pohľade zvnútra. Po jeho otvorení deti objavia štedrý objem, ktorý bohato stačí na prezuvky, telocvičný úbor, ale aj hračky či desiatu na výlet. Všetky potreby v ňom deti rýchlo a jednoducho uzatvoria pomocou šnúrok a vak si hravo prehodia cez plece alebo si ho zavesia na chrbát. Nechýba ani vnútorné vrecko na zips, do ktorého deti ukryjú všetky dôležité drobnosti. Dizajnéri mysleli na všetko, preto na vak pridali aj praktické pútka, za ktoré môžu deti vak chytiť do ruky alebo ho v škole zavesia na vešiak.

Priestranný vak na telocvičný úbor alebo prezuvky je nevyhnutnou súčasťou výbavy školáka. Práve preto si na jeho dizajne dali návrhári Jeune Premier skutočne záležať. Sami sú rodičia a vedia, že do školy sa chodí s radosťou práve vtedy, keď si so sebou deti môžu vziať krásne školské pomôcky. Zabudnite na nudné, jednofarebné vaky na prezuvky a telocvik, ktoré má takmer každý žiak a vydajte sa spolu so Jeune Premier do sveta fantázie a kreativity. Dizajn navrhnutý rukou už na prvý pohľad nesie známky originality, ktorú inde len tak ľahko nenájdete a postará sa o to, že telocvičný úbor si vaše dieťatko už nikdy nezabudne doma.

Vlastnosti

  • vak na telocvik a prezuvky
  • pre deti od 24 mesiacov
  • hmotnosť 0,295 kg
  • rozmery 40*36 cm
  • ergonomický tvar
  • vodeodolný materiál odpudzujúci špinu
  • ručne kreslený originálny dizajn
  • navrhnutý v Belgicku
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery40*36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.