Školský peračník Pencil Box Filled Unicorn Universe Jeune Premier ergonomický luxusné prevedenie 20*7 cm

Popis produktu

Vedeli ste, že štvorlístok, podkova a biely motýľ prinášajú šťastie? V kombinácii s očarujúcim jednorožcom sa vaše deti môžu tešiť na samé dobré správy! Na známosť sa všetkým rodičom dáva, že do školských lavíc si deti sadnú jedine s peračníkom Jeune Premier. Školský peračník Pencil Box Filled Unicorn Universe má síce retro nádych, no navrhnutý je podľa najnovších módnych trendov a požiadaviek detí. V novom peračníku Pencil Box Filled Unicorn Universe z dielne luxusnej belgickej značky Jeune Premier je dostatok miesta pre všetky písacie potreby vášho malého školáka, ktoré sú zároveň súčasťou peračníka. Stačí jeden jediný pohľad na tento dizajnový a nadčasový peračník a deti sa budú do školy tešiť ako nikdy predtým.

Novučičký modrý peračník Jeune Premier je vyrobený z kvalitného vodeodolného polyesteru, takže sa veľmi jednoducho čistí. Ľahká, avšak odolná tkanina je spracovaná tak, že dokonca nezachytáva ani špinu. Luxusný peračník je navyše vďaka prvotriednym materiálom a spracovaniu nepremokavý zvnútra i zvonka. Vlastniť tento peračník s romantickým motívom je na celom školskom roku jednoducho to najlepšie. A tak ako všetky produkty značky Jeune Premier, aj peračník Pencil Box Filled je 100% vegánsky.

Modrý peračník Jeune Premier s motívom jednorožca vyzerá krásne zvonku, no má toho čo ponúknuť aj pri pohľade zvnútra. Jeho objem 1,8 litra toho deťom síce veľa nepovie, no dôležitejšie je, že sa doň bez problémov zmestia všetky písacie potreby školopovinných detí. Peračník je dokonca až po okraj naplnený písacími potrebami, ktoré deti využijú každučký školský deň. Obsahuje pero, ceruzky, gumu, strúhadlo, pravítko, farbičky, fixky aj nožnice. Jeden praktický zips zabezpečí, že k farbičkám, ceruzkám, perám či fixkám sa deti dostanú rýchlo a ľahko. Tento jednokomorový peračník Jeune Premier s písacími potrebami je nevyhnutnou súčasťou výbavy školáka. Práve preto si na jeho dizajne dali návrhári Jeune Premier skutočne záležať.

Sami sú rodičia a vedia, že do školy sa chodí s radosťou práve vtedy, keď si so sebou deti môžu vziať krásne školské pomôcky. Zabudnite na nudné, jednofarebné peračníky, ktoré má takmer každý žiak a vyleťte s jednorožcom na nočnú oblohu do sveta fantázie a kreativity. Dizajn navrhnutý rukou už na prvý pohľad nesie známky originality, ktorú inde len tak ľahko nenájdete a postará sa o to, že písanie prvých čiar a písmen bude omnoho zábavnejšie.

Vlastnosti

  • dizajnový peračník Jeune Premier
  • pre deti od 24 mesiacov
  • jednokomorový peračník
  • obsahuje písacie potreby
  • hmotnosť 0,48 kg
  • objem 1,8 litra
  • rozmery 20*7*13 cm
  • vodeodolný materiál odpudzujúci špinu
  • ručne kreslený originálny dizajn
  • navrhnutý v Belgicku
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery7*20*13 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.