Magnetky pre deti

Drevené magnetky abeceda Splash Janodod 3 rokov

Drevené magnetky abeceda Splash Janod od 3 rokov
VýrobcaJanod
DostupnosťSkladom
11,99 €

Magnetické písmenká Smobyabeceda, čísla a znaky 72 kusov

Magnetické písmenká Smoby abeceda, čísla a znaky 72 kusov
VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
6,99 €
-46 %
12,99 €

Magnetky Smobyčísla a znaky 48 kusov

Magnetky Smoby čísla a znaky 48 kusov
VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
5,99 €
-45 %
10,99 €

Magnetické písmenká Smobyabeceda 48 kusov

Magnetické písmenká Smoby abeceda 48 kusov
VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
5,99 €
-45 %
10,99 €

Magnety Smobyčísla 36 kusov

Magnety Smoby čísla 36 kusov
VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
4,99 €
-44 %
8,99 €

Magnetky Smobymalé písmená 36 kusov

Magnetky Smoby malé písmená 36 kusov
VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
4,99 €
-44 %
8,99 €

Načítavam odporúčané kategórie

Detský úsmev je pre nás tým najdôležitejším. Preto sme v roku 2012 začali predávať hračky. Za posledných 7 rokov sme vďaka nim potešili tisícky detí na Slovensku aj v zahraničí.

Krátko po otvorení nášho internetového obchodu sa k nám pridali aj traja Mackovia. Súrodenci Oli, Bruno a Mila vyskúšali snáď každú jednu hračku, ktorú u nás predávame. Vôbec ich nešetrili. Oli je malý dobrodruh a miluje hračky na kolieskach. Jeho doménou sú trojkolky, kolobežky, odrážadlá aj korčule.

Brunko sa rád šmýka a rád trávi čas na svojom domácom ihrisku. Je hlavným testovačom pre šmykľavky, detské domčeky, hojdačky a pieskoviská. Miluje varenie a svojich súrodencov vždy prekvapí maškrtou, ktorú ukuchtí. Nie je preto divu, že otestoval všetky naše detské kuchynky. No a napokon je tu Mila, naša „šikulka“. Len pri hre sa naučila plynule po anglicky a už teraz cvičí francúzštinu. Mila má najradšej didaktické hračky, puzzle, detské stavebnice a bilingválne hračky.

Všetci naši Mackovia milujú rozprávky! Máša a medveď je stálica, pri ktorej sedia všetci traja s kakavkom v jednej ruke a vianočkou s medíkom v druhej. Princezné z rozprávky Frozen, Ľadové kráľovstvo milujú všetky zvieratká v lese. Ešte šťastie, že máme aj hračky s rozprávkovými motívmi pre chlapcov aj pre dievčatá.

U nás nájdete len hračky od prémiových značiek prevažne z krajín Európskej únie. Vaše dieťa očaria drevené hračky Janod s francúzskym dizajnom aj kvalitné hračky od špičkových výrobcov, ako Smoby, ktorého sme zároveň oficiálnym partnerom, BIG či Educa. Najmenšie bábätká si zas zamilujú mäkučké hračky od Kaloo. Mila, Brunko aj Oli odporúčajú!

Kvôli vášmu pohodliu sme zjednodušili proces objednávky a platby. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu objednávku!