Školská termotaška Thermo Bag Mr. Gadget Jeune Premier ergonomická luxusné prevedenie 19*27 cm

Popis produktu

Desiata, obed či olovrant bude odteraz vďaka belgickej značke Jeune Premier chutiť vždy ako čerstvo pripravený. Štýlová termotaška Thermo Bag Mr. Gadget deťom nielen vyčarí úsmev na tvári, ale zároveň uchová vopred pripravené jedlo pre deti dlho čerstvé a chutné. Luxusná termotaška je veľmi pevná a dostatočne hrubý materiál dodáva taške pevnosť a odolnosť, ktorú bude v školskej taške vášho školáka určite potrebovať. Teflónová vrstva zase zaistí nepremokavosť termotašky, z ktorej bude dážď, ale aj iné tekutiny stekať ako voda z kačice.

Termoobal na jedlo Jeune Premier s polyesterovou podšívkou má praktické uško, ktoré uľahčuje uchopenie a uzatvára sa na zips. Bezpečne do neho uložíte všetko jedlo, ktoré bude váš žiak alebo žiačka počas dňa v škole potrebovať na doplnenie energie. Termotaška je navyše vegánska, takže zaručene poteší deti aj rodičov, ktorým záleží na našej planéte. Termotaška od Jeune Premier je jednoducho nevyhnutnou súčasťou výbavy školáka. Práve preto si na jeho dizajne dali návrhári Jeune Premier skutočne záležať.

Sami sú rodičia a vedia, že do školy sa chodí s radosťou práve vtedy, keď si so sebou deti môžu vziať krásne školské pomôcky. Zabudnite na nudné, mikroténové vrecká, ktoré si so sebou do školy nosí takmer každý žiak a zabaľte deťom desiatu do štýlovej termotašky s hravým dizajnom. Ten je navrhnutý rukou a už na prvý pohľad nesie známky originality, ktorú inde len tak ľahko nenájdete. A postará sa o to, že desiata, obed, ale aj olovrant bude chutiť omnoho lepšie.

Vlastnosti

  • dizajnová termotaška Jeune Premier
  • pre deti od 24 mesiacov
  • udržuje jedlo čerstvé a chutné
  • rozmery 19*10*27 cm
  • vodeodolný materiál odpudzujúci špinu
  • vegánsky produkt
  • ručne kreslený originálny dizajn
  • navrhnutý v Belgicku
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery19*10*27 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.