Školská taška batoh Backpack Amsterdam Small Zebra Jack Piers malá ergonomická luxusné prevedenie od 2 rokov 23*28*11 cm

Popis produktu

Zebra čaká deti nielen na priechode pre chodcov, ale aj na školskej taške. Máte doma budúceho prváčika? Zbystrite pozornosť, pretože školská taška Jack Piers sa stane novou školskou taškou vášho dieťatka a do školy ho bude sprevádzať deň čo deň. Bodkovaná školská taška Backpack Amsterdam Small Zebra Jack Piers má síce retro nádych, no navrhnutá je podľa najnovších módnych trendov a požiadaviek detí. Do nového batoha Backpack Amsterdam Small Zebra z dielne belgickej značky Jack Piers sa váš prváčik či prváčka okamžite zamilujú. Stačí jeden jediný pohľad na túto dizajnovú a nadčasovú tašku a deti sa budú do školy tešiť ako nikdy predtým.

Zdravie a bezpečnosť

Školská taška je určená už pre škôlkarov, teda pre deti od 2 rokov. Prázdny batoh váži iba 290 g a detskú chrbticu nezaťažuje zbytočnou váhou. Rodičia pri jej kúpe určite ocenia anatomicky tvarovaný chrbát s mäkkou výstužou a polstrované ramenné popruhy, ktoré sú také pohodlné, že deti tašku na pleciach nebudú ani cítiť.

Samozrejmosťou je aj možnosť nastavenia popruhov, ktoré sa prispôsobia vášmu školákovi a taška plná zošitov ho tak nebude ťahať dozadu. To, že tvorcovia tašky mysleli naozaj na všetko, dokazujú aj dôkladne prepracované detaily. Hlavná priehradka tašky sa uzatvára na zips, takže deti nebudú musieť počas každej prestávky bojovať s komplikovaným zapínaním, ktoré sa zasekáva.

Materiály

Prvý školský deň sa ponesie v znamení nových spolužiakov a učiteľov, no chýbať nesmie ani novučičká školská taška. Menší batoh Jack Piers je vyrobený z kvalitného vodeodolného polyesteru, takže sa veľmi jednoducho čistí. Ľahká, avšak odolná tkanina je spracovaná tak, že dokonca nezachytáva ani špinu. Taška je vďaka prvotriednym materiálom a spracovaniu nepremokavá zvnútra i zvonka a učebnice zachráni aj v prípade, že si váš školák zabudne dáždnik.

Vnútro

Malá školská taška Jack Piers nevyzerá krásne iba zvonku, ale aj zvnútra. Po jej otvorení deti objavia objem 5 litrov, takže do tašky sa vojde úplne všetko, čo prváčik počas vyučovania potrebuje, ale deti ju zároveň využijú aj na výlety. Vnútro batoha tvorí jedna priestranná priehradka, do ktorej sa bez problémov zmestia všetky učebnice a zošity a ešte ostane priestor na peračník a, samozrejme, desiatu. Taške nechýba ani praktické predné vrecko na drobnosti a bočné vrecko na fľašu s vodou či na dáždnik.

Dizajn

Na dizajne si tvorcovia tašky Jack Piers dali skutočne záležať. Sami sú rodičia a vedia, že do školy sa chodí s radosťou práve vtedy, keď si deti môžu na chrbát zavesiť tašku, ktorú každý obdivuje. Zabudnite na nudné, jednofarebné školské tašky, ktoré má takmer každý žiak a vydajte sa spolu s farebnou zebrou do sveta, kde fantázia nepozná hraníc. Ukladať si každý večer zošity a učebnice do krásnej tašky Jack Piers bude pre deti oveľa príjemnejšie a spoločnosť im bude robiť farebná zebra na bodkovanom pozadí. Dizajn navrhnutý rukou už na prvý pohľad nesie známky originality, ktorú inde len tak ľahko nenájdete.

Vlastnosti

 • školská taška pre deti od 2 rokov
 • určená pre prvé ročníky základnej školy
 • hmotnosť 290 g
 • objem 5 litrov
 • rozmery 23*28*11 cm
 • nastaviteľné ramenné popruhy
 • ergonomický tvar
 • vodeodolný materiál odpudzujúci špinu
 • jedna veľká priehradka
 • jedno predné vrecko a bočné vrecká
 • ručne kreslený originálny dizajn
 • navrhnutá v Belgicku
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery23*28*11 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.