Školská taška batoh Backpack Amsterdam Large Unicorn Jack Piers veľká ergonomická luxusné prevedenie od 6 rokov 36*29*13 cm

Popis produktu

Pozor na oblohu, lieta tam jednorožec! Máte doma budúceho prváčika? Zbystrite pozornosť, pretože školská taška Jack Piers sa stane novou školskou taškou vášho dieťatka a do školy ho bude sprevádzať deň čo deň. Zlatá školská taška Backpack Amsterdam Large Unicorn Jack Piers má síce retro nádych, no navrhnutá je podľa najnovších módnych trendov a požiadaviek detí. Do nového batoha Backpack Amsterdam Large Unicorn z dielne belgickej značky Jack Piers sa váš prváčik či prváčka okamžite zamilujú. Stačí jeden jediný pohľad na túto dizajnovú a nadčasovú tašku a deti sa budú do školy tešiť ako nikdy predtým.

Zdravie a bezpečnosť

Školská taška je určená primárne pre deti prvých ročníkov, teda pre školákov od 6 rokov. Prázdny batoh váži iba 0,4 kg a detskú chrbticu nezaťažuje zbytočnou váhou. Rodičia pri jeho kúpe určite ocenia anatomicky tvarovaný chrbát s mäkkou výstužou a polstrované ramenné popruhy, ktoré sú také pohodlné, že deti tašku na pleciach nebudú ani cítiť.

Samozrejmosťou je aj možnosť nastavenia popruhov, ktoré sa prispôsobia vášmu školákovi a taška plná zošitov ho tak nebude ťahať dozadu. To, že tvorcovia tašky mysleli naozaj na všetko, dokazujú aj dôkladne prepracované detaily. Hlavná priehradka tašky sa uzatvára na zips, takže deti nebudú musieť počas každej prestávky bojovať s komplikovaným zapínaním, ktoré sa zasekáva.

Materiály

Prvý školský deň sa ponesie v znamení nových spolužiakov a učiteľov, no chýbať nesmie ani novučičká školská taška. Batoh Jack Piers je vyrobený z kvalitného vodeodolného polyesteru, takže sa veľmi jednoducho čistí. Ľahká, avšak odolná tkanina je spracovaná tak, že dokonca nezachytáva ani špinu. Taška je vďaka prvotriednym materiálom a spracovaniu nepremokavá zvnútra i zvonka a učebnice zachráni aj v prípade, že si váš školák zabudne dáždnik.

Vnútro

Školská taška Jack Piers nevyzerá krásne iba zvonku, ale aj zvnútra. Po jej otvorení deti objavia neuveriteľný objem 11 litrov, takže do tašky sa vojde úplne všetko, čo prváčik počas vyučovania potrebuje, ale deti ju zároveň využijú aj na výlety. Vnútro batoha tvorí jedna priestranná priehradka, do ktorej sa bez problémov zmestia všetky učebnice a zošity a ešte ostane priestor na peračník a, samozrejme, desiatu. Taške nechýba ani praktické predné vrecko na drobnosti a bočné vrecko na fľašu s vodou či na dáždnik.

Dizajn

Na dizajne si tvorcovia tašky Jack Piers dali skutočne záležať. Sami sú rodičia a vedia, že do školy sa chodí s radosťou práve vtedy, keď si deti môžu na chrbát zavesiť tašku, ktorú každý obdivuje. Zabudnite na nudné, jednofarebné školské tašky, ktoré má takmer každý žiak a vyleťte spolu s jednorožcom do sveta, kde fantázia nepozná hraníc. Ukladať si každý večer zošity a učebnice do krásnej tašky Jack Piers bude pre deti oveľa príjemnejšie a spoločnosť im bude robiť prekrásny jednorožec na zlatom pozadí. Dizajn navrhnutý rukou už na prvý pohľad nesie známky originality, ktorú inde len tak ľahko nenájdete.

Vlastnosti

 • školská taška pre deti od 6 rokov
 • určená pre prvé ročníky základnej školy
 • hmotnosť 0,4 kg
 • objem 11 litrov
 • rozmery 36*29*13 cm
 • nastaviteľné ramenné popruhy
 • ergonomický tvar
 • vodeodolný materiál odpudzujúci špinu
 • jedna veľká priehradka
 • jedno predné vrecko a bočné vrecká
 • ručne kreslený originálny dizajn
 • navrhnutá v Belgicku
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
Rozmery36*29*13 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.